2752
2734
عنوان

حداقل قیمت جهیزیه

106 بازدید | 15 پست
عروس خانوما کیا تازگی جهاز خریدن؟ 😍

حداقل قیمت جهیزیه الان چقدر میشه؟

یه جهیزیه منطقیااااا

نه از اینا که میخوان چشم در بیارن 😒

نه از اینا که فقط دو تا پشتی دارن 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دارم می‌خرم قیمت من کلی ۱میلیارد یا ۱میلیارد خورده ای میشع 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2731

البته من دوست دست مبل و تخت سلطنتی اینا مد نظرمه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
100 تومن فقط یخچال و ظرفشویی و لباسشویی ایرانی میشه

خب منم میگم حداقل۳۰۰😅با۳۰۰میشه یه جهیزیه خیلی خیلی معمولی گرفت

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
100 تومن فقط یخچال و ظرفشویی و لباسشویی ایرانی میشه

نه کمتره

من گاز و یخچال و ماشین لباسشوییم ایرانی بود رو هم شد ۵۷ تومن،ماشین ظرفشویی هم ۲۵

همشم دوو به جز یخچال

حالا میشه ماشین ظرفشوییو حذف کرد

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
بسلامتی چیا گرفتی؟ چه مارکی؟

ببین من مارک سام یسری ها گرفتم بوش خریدم 

فعلا لوازم برقی اشپزخونه اینا خریدم خیلی چیزا مونده دو دوست مبل گرامافون میخوام و خیلی چیزای دیگ 

سلام عزیز دلم 

حدودا 300 تومن، باز خواستی می تونی از مشاورای فروشگاه نظری راهنمایی بگیری، خیالت راحته چونکه ضمانت اصالت کالا داره و حضوری و انلاین می تونی خریدت رو انجام بدی.

با سلام دوستای گلم، خوشحال میشم اگه سوالی در مورد لوازم خونگی دارید رو بپرسید و من پاسخگو باشم.