2737
2734
عنوان

حسس ششمی هست بیاد 🥺خیلی گرفتارم

288 بازدید | 45 پست

بچه ها همونم که گفتم شوهرم دوشبه نیومده امروزم نیومده،میخوام یه حسس ششمی بگه میادش یا نه ؟برم به خانوادم بگم ؟چیکار کنم خدایا 😭بلاکم کرده نمیتونم زنگ بزنم هیچ دسترسی بهش ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بسته اس خودش داخل هست در برقی داره بسته اس🥺

شاید خدایی نکرده اتفاقی براش افتاده  بهش پیام بده نگرانتم اگر جواب نمیدی زنگ میزنم به پلیس اطلاع میدم  ببین عکس العملش چیه .عصر حتما برو دم مغازش

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
شاید خدایی نکرده اتفاقی براش افتاده  بهش پیام بده نگرانتم اگر جواب نمیدی زنگ میزنم به پلیس اطلا ...

نه اتفاقی نیوفتاده دیروز گوشیش خاموش بود شب ساعت ۱۰ روشن شد ،نت هم روشن کرد ولی نیومد واتساپ چون دوتا تیک خورد پبامام،به مامانم اینا نگفتم نمبدونم چیکار کنم بخداگرفتارشدم🥺اگه میخاد جداشه چرا نگفت چرا هیچ جوابی نمیده

2740
نه اتفاقی نیوفتاده دیروز گوشیش خاموش بود شب ساعت ۱۰ روشن شد ،نت هم روشن کرد ولی نیومد واتساپ چون دوت ...

قهرتون سر چی بود؟

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
قهرتون سر چی بود؟

ببین بحث بین ما طولانیه دوشب پیش دیروقت میخاست از مغازه بیاد خونه اسنپ گیرش نیومد منم عصبی شدم گفتم بمون مغازه و پیام دری وری نوشتم اونم نوشت باشه شب بخیر ،بلاکم کرد و دیروزم نیومد و امروزم نیومد 

چرا رفته اصلا ؟ 

تاپیک زدم در موردش،

ببین بحث بین ما طولانیه دوشب پیش دیروقت میخاست از مغازه بیاد خونه اسنپ گیرش نیومد منم عصبی شدم گفتم بمون مغازه و پیام دری وری نوشتم اونم نوشت باشه شب بخیر ،بلاکم کرد و دیروزم نیومد و امروزم نیومد

2706