2737
2739
عنوان

تعیین جنسیت با جوش شیرین درسته ؟

3264 بازدید | 25 پست

سلام خانوما من فردا میخوام برم سونو انومالی ولی قبلش گفتم یه تست با جوش شیرین بگیرم ببینم چقدر درسته .امتحان کردم ولی نمیدونم جنسیتش چی شد .عکس بزارم راهنماییم میکنید ک جنسیتش چیه؟

😐😐😐🫥😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.    پروانم پر زد از پيله رفت…                                            دست بر نميدارن رعد و برقا !حقيقت تلخه مثه ي كافي سر صب..                            بيام ي جي باشه دم ايرپرت ياالله🦥.                                 تو تك ستاره اي هنوز تو اسمون من ي نوري توي تاريكي شب!...🌝🫶�                                                                كاش ميدونستم اخرين غروبه:)ً.                                    قول دادم الكي قول ندم هرچي شد نرم.                           تاريخ باز تكرار شده كسي نميتونه جانيو انكار كنه!!                                    اسمامون رو شناي ساحل چه زود پاك شدن با موجاي دريا               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عدد ضربان قلب جنین بگو ۸هفته فقط جنسیت حدس بزنم

ضربان ب مرور کمتر میشه

من اسم وی انگلیسی توی پلک رو قبول دارم

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
۸ هفته رو ضربان ندادن .اما ۱۲ هفته ۱۵۸ بود 

ب احتمال زیاد پسر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
2738
نمیدونم ۱۲ هفته دکتر گفتن استخون بندی شبیه پسره .۱۴ هفته یجای دیگه رفتم گفتن دختره .نمیدونم واقعا

میشه عکس رزیمتون رو برام بفرستین؟؟؟

تاپیک قبلی گفتید رفتید رزیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چجوریه؟؟

پلک پایین چشمتون رو بکشید پایین اگه حرف وی انگلیسی توی چشم راست بود پسر اگه پلک چپ بود دختر

البته بزرکی سینه راست پسر ک اینم دقیق

1
5
10
15
20
25
30
35
40