2737
2734

دیروز مهمون داشتم اونم خانوم و تنها.این خانوم هم بچه داره هم شوهر و از اقوام هستن.این دومین باره وقتی شوهرم هست میاد تنها منم برام سوال شده اینهمه تایم خالی هست ک شوهرم خونست ولی اون بدون شوهرش میاد اینجا.هی میخواد با یه بهونه با شوهرم حرف بزنه و بهش توجه کنه شوهر منم کلی ذوق نشون میده نمیدونم چرا.دیروز باهاش کلی دعوا کردم و بدترین حرفارو بهش زدم حالا نمیدونم من برداشتم اشتباه کردم یا واقعا کار این خانوم اشتباهه.میدونم باید میپیچوندم ک نیاد وقتی شوهرم هست ولی من اصلا نمیتونم ب کسی دروغ بگم. 

ومن درمیان تمام نداشته هایم خدا❤رادارم🌻

الان از دوچیز حالم بده هم این موضوع هم اینکه شوهرمو خیییلی ناراحت کردم و بدترین چیزهارو بهش گفتم.با اینکه من حساس شدم و ناراحتش کردم  معذرت خواهی کرد ولی تو دلش معلومه ازم پره چیکار کنم

آره بپیچونش بگو شوهرم نیاز به استراحت داره

چرا نه گفتن بلد نیستین

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهت حق میدم تو این موقعیت بودم

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست..! و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است..آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند ! ـــ🗞دکتر شریعتی📨ـــ

بخاطر یه ادمه... هرچی از دهنت درمیاد نباید به شوهرت بگی 

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
2740

عزیزم حتی اگ توفکرشم نیس بااین کارا بدتررفکرشو سمتش میبری

به زنه بایه شوخی بگو سری بعدخواسی بیای بخودم بگو یتایم ک شوهرم نیس بگم بیای بشینیم باهم راحت حرف بزنیم

اینحوری مانع شو یسره درحضورشوهرت بیاد

یااصلا جوابشو نده رابطت باهاش کمرنگ بشه

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
عزیزم حتی اگ توفکرشم نیس بااین کارا بدتررفکرشو سمتش میبری به زنه بایه شوخی بگو سری بعدخواسی بیای بخ ...

بخدا مریض شدم دیگه چون دقیقا همچین داستانی برای یکی از دوستای نزدیکم پیش اومد و من از رفتار تشخیص داده بودم ومچشونوگرفتم.دیگه میبینم حالم بد میشه 

الان از دوچیز حالم بده هم این موضوع هم اینکه شوهرمو خیییلی ناراحت کردم و بدترین چیزهارو بهش گفتم.با ...

حتما بشوهرت بگو من ازتومطمعنم ب زنای دیگه اعتماد ندارم

چکاز کنم روت حساسم دیگه دست خودم نیس😂😂😂

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
2706