2733
2734

چیکار کنم

همه میگفتن ۱۲ هفته تموم میشه

الآن من وارد هفته ۱۴ ام شدم و روزایی که میام سرکار مخصوصا، تهوع صبحگاهی دارمممم🥲😭

الحمدلله در طول روز تهوع ندارم و فقط صبح ها تهوع دارم، ولی واقعاً اذیتم میکنه....

خدایا شکرت

ولی کی حالت تهوع کااامل تموم میشه؟؟؟؟

من سبزم 🌱با طلوع خورشید از نور الهی تغذیه میکنم و شکوفا میشم 💚☀️ خدایا شکرت که در قلبم هستی💗

البته گاهی می‌بینی چند روز عاااالیم، بعد یه غذای یکم چرب بخورم، باز تهوع میگیرم 😑

من سبزم 🌱با طلوع خورشید از نور الهی تغذیه میکنم و شکوفا میشم 💚☀️ خدایا شکرت که در قلبم هستی💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اینطوری بودم هرروز در تمام طول روز وتا آخر ماه نهم 🥴

آی خدااا

منم باردارم هم تهوع صبحگاهی دارم هم شبگاهی😄

چند هفته هستید شما؟

من هفته ۳۵ هستم هنوز همینجوریم

خدایااا🥺

قندتون تو بارداری چطور بود؟ بارداری چندم هستید؟

12 تا 15 هفته اوجشه.  از 17 هفته کم میشه تا حدود 20 هفته.  واسه بعضیا هم تا موقع ز ...

ای خداااا

من تهوعم خیلی خیلی کمتر شده، گاهی روزا چند روز تهوع ندارم ک احساس میکنم تموم شده و میرم مهمونی جایی و اگه چیز چرب بخورم 😑 باز تهوع میاد سراغم!!!!!

امروز صبح بعد چند روز، باز تهوع گرفتم😩

بارداری اولمه 81

خب قند شما هم طبیعیه

شنیدم قند بالا باشه هم تهوع زیادتر هست

منم بارداری اولم 🥺

2706