2737
2734

بیخیالش شو تاخودش بیاد

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم اون همسر شماست نباید خونسرد باشی صبح برو دم مغازش و پیگیر باش خدای نکرده بلایی سرش نیومده باشه بعد هم مردا خیلی کم صبح میرن آرایشگاه اگه مشتریهاش جوونها باشن که قطعا شب میرن پس صبح گیر نده بش

دل را  به حریم عشق بسپار و برو فرسنگ به فرسنگ خدا با ما هست
2740
عزیزم اون همسر شماست نباید خونسرد باشی صبح برو دم مغازش و پیگیر باش خدای نکرده بلایی سرش نیومده باشه ...

منو بلاک کرده در مغازه بسته نشسته داخل مغازه من چجوری برم پیشش،نه واتساپ پیام دادم دوتا تیک خورد ولی نگاه نکرد نتش روشن بود