2737
2739

داره خیلیا رو همینجوری گول‌میزنه

«‌ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل🐾...» 

هزینه های دادگاه زیادن

ولیداگ برات مهمه ک ب کارش ادامه نده این کارو بکن 

عجیب ماییم و ماییم در عجب این زندگی عجیب!🤍                                      خواهانِ برابری، صلح و امینت...                                                                                           •🇮🇷•
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من‌باشم حتما شکایت‌میکنم تا جلوش بگیرن بقیه حداقل گول نزن اگ کسی پیگیر نشه این‌چرخه ادامع داره 

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
2738

وای خیلی سوز داره من ک اتیش گرفتم وای دهنشو سرویس کردم ببین تهدیدش کن ولی فخشش نده 

بگوهمین الان پولو میریزی وگرنه  حتی اگه از همه جا بلاکمم کنی پیجتو میدم پیج کاری دوستام ریپورتت کنن دهنت سرویس شه کلاهبردار شیاد محازی  من بعد دوماه خرص و جورغصه اینجوری پولموپس گرفتم از یه روانشناس کلاهبردار 

انقد بی پدرمادر بود که اون منو تهدید میکرد میگقت گفتی من کلاهبرادارم تو پبجم درحالیکه من کاااااملا مودب و منطقی حرف زدم ولی جواب ندادم پول منو چندنفرو خورده بود دیگه زدم به در سلیطه بازی تو  همه پیجای همکاراش تگش کردم گفتم کلاهبرداره گفت حیثیت ننو بردی وکیلم ازت شکایت کرده گفتم گ... نخور تو گیر ۳۰۰ تومن منی پول نداری لباس بموشی گوشی درب داغونتو عوض کنی بااون وکیل تقلبیت جالب دندونش هم شکست چوب خدا صدا نداره  بجای ۳۰۰  تومن باید چند ملیون باید خرج میکرد هیچی دیگه تهدید کردم پولمو بعد چندساعت ریخت ولی ۵۰ تومن کمتر ریخت روانیه بدبخت

2706