2733
2734
عنوان

شوهرم دو شبه خونه نیومده

468 بازدید | 33 پست

🥺سلام 

دیشب با شوهرم پشت تلفن بحثم شد چون دیروقت بود اسنپ گیرش نمیومد بیاد خونه منم گفتم وقتی مشتری نداشتی چرا تا۱۲ونیم موندی که اسنپ گیرت نیاد و خلاصه چون همیشه دعوا داریم کلا عصبی بودم و گوشی قطع کردم گفت توهم بزن شاید کسی گرفت و خبرم کن ،من زدم و کسی نگرفت و باز زنگ زدم کسی نمیگیره همونجا تو مغازت بخواب گوشی قطع کردم پیام داد باشه پس شب بخیر منم گفتم شب خوش و چندتا پیام دری وری نوشتم و براش فرستادم و زنگ زدم وقتی دیدم نیومد ولی بلاکم کرد،حالا دیشب نیومده امروزم از ساعت ۱۲ ظهر زنگ زدم دیدم خاموشه تاحالا روشن نکرده خونه هم نیومده،🥺نمیدونم چیکار کنم 

لینک کانال تجربه های کلاس همسرداری تنهامسیر

https://eitaa.com/joinchat/892535157Cc6bb3bfaec

🔶 برای ثبت نام کلمه "همسرداری" را در پیامرسان ایتا به آی دی زیر ارسال فرمایید:👇🏼👇🏼

@admin_hamsardari

شرایط ثبت نام خدمتتون تقدیم میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه دوس پسر دوس دخترید که همو بلاک‌میکنید؟😂

لعنتی شما زن و شووووهرید😂

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
2728

به نظر که تو مقصری خیلی پرخاشگری کردی

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون

عزیزم تاپیک قبلیتو دیدم چرا باید هفت صبح بیدارش کنی؟؟

همه ارایشگاهها ساعت ده و یازده باز میکنن

همیشه گیر الکی میدی؟

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
عزیزم تاپیک قبلیتو دیدم چرا باید هفت صبح بیدارش کنی؟؟ همه ارایشگاهها ساعت ده و یازده باز میکنن ...

عزیزم انگار از بس دعوا کردم دیگه همش دنبال بهانه ام 

خودش میگه صبح مشتری ندارم ولی شب تا اخر شب میمونه میگه مشتری هست من دیشب منتظرش بودم اما ۱۲ونیم نیومد که منم عصبی شدم ،اره خیلی عصبی ام

به نظر که تو مقصری خیلی پرخاشگری کردی

اره من از بس دعوا داشتیم خیلی بهم ریختم خیلی عصبی ام ،پیامام پر از حرفای بد و زشت بود اون جوابی نداد وقتی زنگ زدم بلاک کرد الانم خاموشه

2706