2737
2739

متاسفانه هروقت مهمونی یا بیرون میریم دعوامون میشه حتی زانی که مهمون میاد دیگه دوست ندارم اصلا باهاش تو جمع باشم 

تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی   گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دعواش سر چیه  سر مهمونی؟

سر همه چیز حرف حرف خودش باید باشه حتی خونه پدرو مادرمم در مورد فامیلای منم خودش هر جور دوست داره رفتار میکنه 

مثلا سر چی دعواتون میشه؟

مثلا شوهرم همش دوست داره خونه اینو اون زیاد بمونه زیاد میخوره کلا آبروریزی میکنه منم میگم زشته قبول نمی کنه 

2740

شوهر من که کلا رو مخه در برابر ما غرور داره اصلا از خر شیطون پایین نمیاد ولی در برابر کسایی که تحویلش نمیگیرن یه سلام بهش نمیدن راه میفته میره بازی اونا رو میبینه میگم چرا رفتی میگه اونا که منو ندیدن، میگم خودت که خودتو دیدی چطور یه ذره برای خودت ارزش قائل نمیشی بازم زیر بار نمیره

منم مثل توام مرد خوبیه مهربونه هوامو داره دوسم داره ولی اصلا رفتار و گفتارشو تو جمع دوس ندارم

خیلی بده آدم نمیدونه چیکار کنه 

شوهر من که کلا رو مخه در برابر ما غرور داره اصلا از خر شیطون پایین نمیاد ولی در برابر کسایی که تحویل ...

شوهر منم اینجوریه اصلا برای خودمون ارزش قائل نیست 

شوهر منم اینجوریه اصلا برای خودمون ارزش قائل نیست 

خواهرش بی خود وبی جهت اونو از خونش بیرون کرد ودامادش زنگ زد هزار بد وبیراه بهش گفت اونم تلفنو قطع نمیکرد فقط گوش میداد اخر دخترم گوشی رو از دستش گرفت قطع کرد باز اون میره دور وبرشون سوگ سوگ میکنه 

میتونی مثال بزنی؟

مثلا باید هرجور که اون دوست داره رفتار کنیم مثلا گاهی وقتا باهام دعوا میکنه که چرا دروغ نگفتم بعدش همش آویزونه اینو اونه دوست داره مردم بهش لطف کنن من دوست ندارم همش آویزون کسی باشیم 

خواهرش بی خود وبی جهت اونو از خونش بیرون کرد ودامادش زنگ زد هزار بد وبیراه بهش گفت اونم تلفنو قطع نم ...

ای بابا مامانم با خانوادش همین شکلی بود از شانس بد شوهرم این شکلیه نمیدونم چیکار کنم واقعا خستم هم از شوهرم هم از خانواده خودم بدم میاد نمیدونم کجا برم 

2706