2737
2734
عنوان

خونریزی هفته ۹ بارداری

289 بازدید | 16 پست

سلام

من هفته ۹ بارداری هستم ۲۸ رفتم صدای قلب رو شنیدم و گفتن خوبه.دیروز لکه بینی کردم رفتم سونو گفت مشکلی نداره و هماتوم هم نداری .ضربان قلبش ۱۷۱ بود گفت همه چی نرمال

بهم گفتن لکه بینی داری شیاف رو مقعدی بزار .الان رفتم دستشویی دیدم شیاف صبح جذب نشده و کامل دفع شد

الان واژینال گذاشتم و امروز لکه بینی و خون از دیروز بیشتر شده خیلی استرس دارم کمکم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استراحت کن شیاف رو وازینال بزار نگران نباش اون جذب میشه مقداریم که دفع میشه طبیعیه زیر پات یه دوتا بالشت بزار قشنگ بره بالا

خدای بزرگ بهترینها رو در بهترین شرایط بهم دادی ازت بینهایت سپاسگزارم .خدااااایاااا شکرتتتت😍😍😍😍خدایا به خاطر چیزهایی که به ما دادی و ما اونو نمیبینیم شکرت😍الهی دامن همه منتظرا سبز شه.🙏
2731
یعنی مشکلی پیش نمیاد برای جنین

استرس نداشته باش ان اشالله چیزی نمیشه امشبم شیافتو بزن اگه فردا کم شد یا قط شد که هیچی اگه نه بیشتر برو دکتر .

خدای بزرگ بهترینها رو در بهترین شرایط بهم دادی ازت بینهایت سپاسگزارم .خدااااایاااا شکرتتتت😍😍😍😍خدایا به خاطر چیزهایی که به ما دادی و ما اونو نمیبینیم شکرت😍الهی دامن همه منتظرا سبز شه.🙏
خون اول تیره بود الان قرمز هست ولی روشن نیست رنگش

مال من قهوه ای بود هفته ۸ 

ولی من هماتوم بود

شما استراحت کنید اگه تکرار شد برید دکتر

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....
2740
دعا کنید چیزی نباشه  بعد از ۲سال و نیم و ۲تا سقط اینبار قلب جنین تشکیل شده

سلام عزیزم ،دکتر بهت چی گفت ؟

متاسفانه من خونریزی پیدا کردم با دفع لخته ،درد زیر شکم و کمر هم دارم شدید،به دکترم دسترسی ندارم نمیدونم چکار کنم تا شنبه 

سلام عزیزم ،دکتر بهت چی گفت ؟ متاسفانه من خونریزی پیدا کردم با دفع لخته ،درد زیر شکم و کمر هم دارم ...

چند هفته ای قلب تشکیل شده؟

خواهم‌ک‌ ب خلوتکده ای ازهمه دور من باشم ومن باشم‌ومن ..
چند هفته ای قلب تشکیل شده؟

اره عزیزم قلب تشکیل شده ،نه هفته م،خونریزی ساب کورنیک داشتم سی درصد ،بعد شد چهل درصد هفته پیش ،استراحت داشتم تا سه روز پیش سرما خوردم رفتم دکتر سرم زدن برام،از وقتی برگشتم کمر دردم بیشتر شده تا امروز که این اتفاق افتاد 

اره عزیزم قلب تشکیل شده ،نه هفته م،خونریزی ساب کورنیک داشتم سی درصد ،بعد شد چهل درصد هفته پیش ،استرا ...

ای بابا ایشالله مشکلی نیست عزیزم حتمااا فردا برو دکتر .شیاف نمیزاری؟

دقیقا دیروز که جواب پیامت رو دادم به ساعت نکشید که بچم سقط شد 😭

ای خدا🥲🥲 میدونم چقدر سخته ولی ناامید نشو منم پارسال تو ۹هفته سقط داشتم 

انشالله زود تو دلت سبز میشه😘

2706