2733
2734

خود رئیسم گذاشته چند وقته 

بعد کلا من حس میکردم که اوضاعم خیلی بد و ناجور شده کلا شرایط برام بد شده

همچین ادمیم هست اعتقاد داره و اینا (رئیسم)

فقط منم نه هرکسی که اونجا باهم کار میکنیم میگه که اره من نمیتونم باهاش صحبت کنم نمیدونم چرا یا موقعیت بهتر داشتم ولی باهام قفله اینجا یا یکی میگه من مالی اوکی نیستم اینجا ولی نمیتونم باهاش صحبت کنم اون حرف میزنه من انگار لال شدم

من اعتقاد نداشتم ولی اینجا که اومدم دیدم واقعا هم مالی هم روحی خیلی اوضاعم بد شده

من میزارمش ببینید چیه من سر در نمیارم

بعضی دعاها بااب باطل میشه بعضی بدتر میشه بعضی ها باسوزوندن باطل میشه بعضی ها بدتر بعضی نیگن ادرار ولی نکن این کارو اصلا نکن نمیدونی چی هست ممکن کاری کنی بعد هم نتونی باطلش کنی هرجایی برن باطل نشه

اصلا نباید دعا بازکرد پس اینجا نزار شهرت ادم معتبر پیداکن ببر خودش باطل کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعضی دعاها بااب باطل میشه بعضی بدتر میشه بعضی ها باسوزوندن اصلا نباید دعا بازکرد پس اینجا نزار شهرت ...

زده به دیوار نمیشه برداشت ولی ادم بدونه چیه خب حداقل یکاری میکنیم تاثیرش کمتر بشه

نمیشه برداشت خودش زده به دیوار

بذار ببینیم

یعنی چی زده به دیوار

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی
2738
گفته برای رونق کسب و کاره 😑 ادم رونق میخواد دعا رو میخونه مگه میزنه رو دیوار

لینک بده،عکس دیده نمیشه 

آره والا عجیبه

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی

وان یکاد نباشه 🙄

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!