2733
2734
عنوان

دعوا خندیدن نداره 😊

104 بازدید | 5 پست

رفته بودم بیرون دیدم یه خانم و آقایی ک فاصله سنی نسبتا زیادی داشتند ، همینطور ک راه میرن با هم جروبحث لفظی دارند ،خانما رد میشدند این دو نفر رو مسخره میکردند. خیلی بدم اومد 

واقعا غم دیگران و ناراحتی و دعوا ، موضوع خنده داری نیست 

کمی انسان باشیم و درک کنیم همدیگه رو

این روزا توی جامعه ما همدلی گمشده.

بله درسته تمسخر کار درستی نیست 

اینکه اونا هم مشاجراتشون رو کف خیابون بساط نکنند معقول تر به نظر میاد

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله درسته تمسخر کار درستی نیست  اینکه اونا هم مشاجراتشون رو کف خیابون بساط نکنند معقول تر به ن ...

جوری نبود ک همه بفهمن دادو هوار نمیکردند ک 

هرکس ک رد میشد از کنارشون، متوجه میشد 

بعد هم شاید شرایطشون جوری بوده ک نمیتونستند توی خونه باهم حرف بزنند 

2731
جوری نبود ک همه بفهمن دادو هوار نمیکردند ک  هرکس ک رد میشد از کنارشون، متوجه میشد  بعد ه ...

متوجه ام ما هم روزانه زیاد میبینم این جور موارد واصلا سوژع خنده نیستند

ولی من میگم بهتره اما اگر بقول از خونه هم می‌زنند بیرون برای جدال یا کلا مشکلی پیش میاد بیرون یکجا مثل گوشه پارکی چیزی این مشکلات رو حل کنند 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍