2737
2734

من به تازگی کارمند شدم.ولی حس میکنم ریتم زندگیم بهم خورده.حس میکنم کارمندی ینی زندگی رباتی🥺بیاین انگیزه بدید بهم که اینجوری نی

کارمند کجا شدی

ورزش کن

۱۸ سالمه🧚‍♀️گاهی ک حوصلم سر میره میام اینجا چون با کسی در ارتباط نیستم✌کتابای روانشناسی خیلی دوس دارم عااااااااشق بحثای درسی و انگیزشیم🥰امسال کنکور دادم ۱۴۰۲ و قراره مهندس موفقی بشم😁 منو تو بحثای روانشناسی تگ کنیدددددد😍🤝❤سنم رو گفتم چون لازمه اینجا بگیم ک وقتی نظر بدیم طرف مقابل بدونه واقعا یه بچه اینجا نظر میده یا ن 🤷‍♀️🍇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ارتباطات 

نظم زندگی 

درامد خوب 

وجهه اجتماعی بالا

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740
نظم هست؟ 

بله 

ادم وقتی قراره صبح بره سرکار شب زودتر میخوابه 

برنامه ریزی بهتری داره

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
آره

شانس بیشتر این میشه؟

ناشکری نکن

ایدآل 

در خیلی جاها کارش سخت نیست

باردار بشی دورکاری داره و بعدش ۹ماه مرخصی و بعدش تا چند سال پاس شیر ....

حقوقش هم خوبه و مزایا داره

واقعا چه کاری بهتر این میخوای

شما زندگی شاد دارید آیا؟ یا مثه من فک میکنید مثه رباتید؟

من زندگی فعال و شادی دارم

شانس بیشتر این میشه؟ ناشکری نکن ایدآل  در خیلی جاها کارش سخت نیست باردار بشی دورکاری داره و ...

نمدونم چمه. حس میکنم زندگی یکنواختی خواهم داشت یا مثلا نمیتونم به تفریح و مسافرت برسم. یا کلا همش سرم شلوغ باشه و بی نظم بشم. اخه خیلی از بی نظمی و آرامش نداشتم بدم میاد.حس میکنم الان که میرم سرکار این چیزا برام پیش بیاد

میشه توضیح بدید چجوری و چیکار میکنید؟  البته اگه دوس داشتی بگو میخام ایده بگیرم ازت

سفر توی برنامه هام جای ثابت داره

۵ شنبه جمعه یه روزش با خانواده است و یه روز برای خودمون

نمیدونم دقیقا چی بگم

2706