2733
2739
عنوان

چه شغلی برای یه خانوم مناسبه

| مشاهده متن کامل بحث + 17350 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مهماندارم و راضی هستم چون هفته ای سه روز بیشتر سرکار نمیرم و بقیه روزها به خودم و خونه زندگی میرسم همیشه ام خونمون برق میزنه درامدش هم راضی هستم خوبه خداروشکر
نگران آینده نباش، چون خدا زودتر از تو آنجاست........
کدوم استانی پرنیان ؟ درآمدت میانگین ماهیانه چقدره؟ یعنی بعد از هزینه ها چقد برات میمونه؟ البته اگه دوست داشتی بگو
خدایا هزار بار شکرت. میشه برای سلامتی نی نی همه دوستانی که توراهی دارن و سبز شدن دامن همه منتظرا یه صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
2731
علوم پزشکی که خوب نیس حداقل وقتی میرسی خونه دیگه جون تو تنت نیس بخوای به زندگی و خونه و همسرت برسی من که داغون شدم
🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹
2740
پرتیان بانو پرورش مرغ و خروس و قارچ که فضاشو ندارم ولی خودم گاهی به خیاطی فکر میکنم مثلا آدم میتونه بره خیاطی یاد بگیره بعد با این تولیدی هایی که کار میدن تو خونه انجام بدی کار کنه
استارتر عزیز بگو که چقد درآمد ماهیانه دوست داری داشته باشی تا با توجه به اون بگیم چه شغلی برا خانوم خوبه
خدایا هزار بار شکرت. میشه برای سلامتی نی نی همه دوستانی که توراهی دارن و سبز شدن دامن همه منتظرا یه صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
2706