2737
2734
عنوان

چه شغلی برای یه خانوم مناسبه

17350 بازدید | 71 پست
از نظ میزان درآمد پرستیژ اجتماعی و رسیدن به خونه زندگی بهترین شغل چی می تونه باشه نظر خودم بیشتر یکی از رشته های پزشکیه
Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
معلمی عالیه مگه درآمدش چقده؟ شما میخوای درآمدت چقد باشه؟
خدایا هزار بار شکرت. میشه برای سلامتی نی نی همه دوستانی که توراهی دارن و سبز شدن دامن همه منتظرا یه صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
اگه یه شغلی بود میشد آدم تو خونش کسب درآمد کنه عالی بود چون خودم بعنوان یه خانوم خونه دار اصلا توانایی ندارم هم بیرون کار کنم هم تو خونه.واسه همین کار خونرو ترجیح میدم
پرنیان بانو چند وقته درست تموم شده؟
خدایا هزار بار شکرت. میشه برای سلامتی نی نی همه دوستانی که توراهی دارن و سبز شدن دامن همه منتظرا یه صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
هر شغلی که یک زن فکر میکنه از پسش برمیاد. به دلیل توی خودت ببین از چی خوشت میاد از پرستاری و معلمی خوشت میاد یا دوست داری پزشک شی یا دوست داری معمار یا مهندس برق شی ببین وکالت رو دوست داری یا حس می کنی می تونی مشاور خوبی برای دیگران باشی. هر چیزی که دوست داری و فکر می کنی توش موفق میشی شغل مناسبی
2706