2733
2739

بچه ها سلام.

واسه انتخاب رشته فرهنگیان اول ابتدایی بزنم و بعد دبیری و بعد کاردانی؟!

چون بر حسب اولویت بومی من دبیری و ابتدایی رو قاطی نوشتم بر حسب بومی بودن. 

این درسته؟ سازمان سنجش قبول میکنه؟!

یا باید اول ابتدایی بومی شهر خودم الی اخر بنویسم و بعد برم دبیری شهر خودم و تا اخر بنویسم؟

کدوم درسته؟

لطفا راهنماییم کنید.

بستگی به خودت داره

مثلا از دیده من

اول دبیری اونم با توجه به علاقت رشتش رو انتخاب کن

بعد دبیری بیا سراغ آموزش ابتدایی

در آخرم کاردانی

میشه دعا کنین منم ی سری خواسته هامو که محدودیت ها رو ازم میگیرن بدست بیارم؟ ممنونم💜من ی دختر ۱۸ ساله ام😎 پرانرژی و شاد😁  حال همه رو خوب میکنم،انرژی مثبت😅 بهم میگن مغرور جذاب😎از آن آدمایی که از دور مغرور و یکمی اخموَن اما وقتی هم صحبت میشی دلنشینن و تفکرت کلا عوض میشه😍زندگی و مطالعه📚،کمک به دیگران و هر چی که دل آدما رو شاد میکنه☺خیلی دوس دارم😍😇 دوسدارم همیشه تو تحصیل موفق باشم تا به هدفی که دوس دارم برسم و دل مامان بابام رو شاد کنم😍  میشه برای رسیدن ب خواسته هام ی صلوات بفرستی🥺❤  ممنون میشم ازت🙏🏻😇   ان شاء الله همیشه حال دلت خوب باشههه💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بستگی به خودت داره مثلا از دیده من اول دبیری اونم با توجه به علاقت رشتش رو انتخاب کن بعد دبیری بی ...

قاطی نوشتم ایرادی داره؟

مثلا دوتای اول دبیری شهر خودم و دوتای دیگه ابتدایی شهر خودم. بعد یکی دبیری و بعد هفت تا ابتدایی. قاطی میشه نوشت؟ یا باید جدا کنم از ابتدایی؟

اول بومی های شهرخودتو ‌بزن .مثلااول اونایی که آخرشون نوشته محل خدمت (منطقه خودت) بعد مناطق اطرافتو‌بزن و بعد بقیه مناطق استان خودت (البته جای دور نزن چون بحث ۸سال سر کار رفتنه)

هر کد رشته محل جداست جه ربطی داره که رشته شبیه ب هم پشت هم باشه اخه 

قبلا یه چیزی خوندم که اگه از بومی بپری به استان خود سیستم پاک میکنه انتخاب رشته ات رو

2740
اول بومی های شهرخودتو ‌بزن .مثلااول اونایی که آخرشون نوشته محل خدمت (منطقه خودت) بعد مناطق اطرا ...

اینو میدونم. میگم برعکس بقیه دوستان که اول ابتدایی بومی الی اخر یا اول دبیری و بعد بومی نوشتن؛ من دوتا دبیری اول نوشتم که بومیه شهر خودمه و بعد دوتا اموزش ابتدایی. میگم دبیری و اموزش ابتدایی رو قاطی نوشتم مشکلی داره؟

قاطی نوشتم ایرادی داره؟ مثلا دوتای اول دبیری شهر خودم و دوتای دیگه ابتدایی شهر خودم. بعد یکی دبیری ...

به ترتیب بنویسی بهتره

اول بگرد تو دفترچه انتخاب رشته

استان خودت رو پیدا کن بعد اونایی محل خدمت بومیه خودته 

رو پیدا کن بر اساس علاقت الویت بندی کن اول دبیریای شهر خودت بعد مناطق اطراف که جزو بومی ط محسوب میشه

بعد همینطور برو سراغ ابتدایی

الان من بخاطر رشته ای که بهش علاقه دارم قید شهر خودمو برا محل خدمت میزنم...

میشه دعا کنین منم ی سری خواسته هامو که محدودیت ها رو ازم میگیرن بدست بیارم؟ ممنونم💜من ی دختر ۱۸ ساله ام😎 پرانرژی و شاد😁  حال همه رو خوب میکنم،انرژی مثبت😅 بهم میگن مغرور جذاب😎از آن آدمایی که از دور مغرور و یکمی اخموَن اما وقتی هم صحبت میشی دلنشینن و تفکرت کلا عوض میشه😍زندگی و مطالعه📚،کمک به دیگران و هر چی که دل آدما رو شاد میکنه☺خیلی دوس دارم😍😇 دوسدارم همیشه تو تحصیل موفق باشم تا به هدفی که دوس دارم برسم و دل مامان بابام رو شاد کنم😍  میشه برای رسیدن ب خواسته هام ی صلوات بفرستی🥺❤  ممنون میشم ازت🙏🏻😇   ان شاء الله همیشه حال دلت خوب باشههه💚
مطمئن؟ پرسیدی؟ 

آره مطمئنم خودم دوسال پیش انتخاب رشته کردم .اول دوتا دبیری بومی خودمو‌زدم .بعد ابتدایی بومی خودم .بعدم بقیه دبیریا و ابتدایی ها 

ترازت چنده؟رشتت انسانیه؟

آره مطمئنم خودم دوسال پیش انتخاب رشته کردم .اول دوتا دبیری بومی خودمو‌زدم .بعد ابتدایی بومی خودم .بع ...

با اجازه استارتر

من بخاطر رشته ای که دوسش دارم میخوام در دومین! انتخابم ی شهر اطراف بنویسم نه شهر خودم💔

آره مطمئنم خودم دوسال پیش انتخاب رشته کردم .اول دوتا دبیری بومی خودمو‌زدم .بعد ابتدایی بومی خودم .بع ...

واسه خواهرم دارم انتخاب رشته میکنم.

ترازش شد ۷۳۵۰ رتبه اش دوازده هزار