2733
2734
عنوان

خدایا شدم شکنجه گر بچم من مادر نیستم یه روانیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 55 پست
خیلی خسته ای کاملا قابل درکه حتما برو دکتر بخاطر فرزندت , خوذتم از عذاب وجدان راحت میشی, بعدم بذار بریزه بپاشع خونه خودش باید تسلط به کارها رو یاد بگیر هر بار خطایی کرد واسش توضیح بده, ولی هیچوقت نزنش منم گاهی وقتا میبرم داد میزنم ولی همون ثانیه پشیمون میشم و ازش معذرت میخوام اینکارم اشتباهه, اعصایا ضعیف شده باید رو خودمون کار کنیم اونا هنوز خیلی کوچولوان
چیزهایی که دکتر به من گفت....موقع خشم از یک تا ده شمارده بشمرم بعد تصمیم بگیرم...یه لیوان آی سر د بخورم...یه دم و بازدم عمیق.....ک کردن به بی پناهی بچم....بعد از همه این کارها اگه بازم حس خشم داشتی که بزنیش اونوقت حق دلری

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم ازوقتی بچه ی دومم روناخاسته باردارشدموالان دنیا اومده عصبی شدم بیچاره پسرموبراهرخطایی زدم ک اللن دیگ بهم نگاه هم نمیکنه خدامنولعنت کنه
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
2731
عزیزم من هم درکت میکنم از دیشب ترس تو جونم افتاده که یوقت با وجود بچه زیر ی سال، دوباره باردار شم😢 خدا خودش بهم رحم کنه الان اومدم سایت بگردم ببینم چجوری زعفرون بخورم که اگه چیزی مونده باشه،دفع شه😭 بچه ها آگه میدونید کمکم کنید
دوتابچه ی پشت سرهم واقعاوحشتناکه حتی بدترازبچه ی دوقلوچون دوبارزایمان پشت سرهم داری دوباربارداری دوبارشیردهی شب بیداری. وبدن واقعاضعف نیره منم یه پسردونیم ساله بایه پسر8اهه دارم منی که قبل بدنیااومدن بچه ی دومم یکبارسرپسراولم دادنزده بودم حالابعضی وقتادادمیزنم واقعااعصابم نمیکشه حالافشارای زندگی ومشکلاتمم رومه همیشه بخاطربچه هام احساس گناه دارم
خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...
یه مدت تصمیم گرفتم به جای زدن بچه ها و عذاب وجدان بعدش خودمو بزنم تا خشمم بخوابه.ولی بازم اوضاع بدتر شد و دخترم خود زنی یاد گرفت دیگه تصمیم گرفتم به یه نفر سوم پناه ببرم و کمک بگیرم
استارتر شما هم بدون که تنها نیستی خانم های مثل شما فراوانن.من به خاطر بچه ها از کارم که کل جا افتاده بودم توش استعفا دادم.ارشدم نیمه کاره رها شده ..روابط زناشوییم که دیگه نگوووو
2706