2733
2734
عنوان

چه کار کنم ، گربه نیاد تو خونه م؟

156 بازدید | 19 پست

سلام ما تابستونا در بالکن رو باز میزاریم تو یک هفته گذشته دوبار دیدم گربه از در بالکن اومده تو خونه، من به شدددددت از گربه می ترسم، کسی میدونه چه کار کنم نیاد ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

توری بزنید 

من مطمئنم که تو موفق میشی... نه فورا اما قطعا😉          از تو فقط یدونه هست پس مواظب خودت باش🫂💕     خوشحال میشم باهام حرف بزنی😙👇           https://harfeto.timefriend.net/16939950931644
2740

وای خیلی بده خیلیییییی درکت میکنم ماهم همین مشکل رو داریم .از این در های آلومینیومی که طوری داره بزن

خدا یاری‌ کند قلبی را که  در آرزوی چیزیست که تقدیرش نیست  ️🙂⁦❤️⁩.                                                                                       
امروز اومده بود یه جیغی زدم ، بدبخت سریع در رفت😃

ی بار در باز مونده بود رفته بود تو آشپزخونه لامپش خاموش تاریک تاریک من ندیدمش رفتم روش ‌ باورت نمیشه بدترین حسسس دنیا مردم و زنده شدم

خدا یاری‌ کند قلبی را که  در آرزوی چیزیست که تقدیرش نیست  ️🙂⁦❤️⁩.                                                                                       
خونه یکی از فامیلامون چندبار رفته بودن و چندبار یا روی مبلا یا زیر مبلا زاییده بودن. یه بار هم فامیل ...

وای 😕من به حدی از گربه میترسم اگه ببینم زیر مبلا باشه حتما سکته میکنم

2706