2737
2739
عنوان

مثه یه تازه مسلمون شده

657 بازدید | 40 پست
سلام خانما میشه کمکم کنید احساس میکنم دانشم درباره دینم کامل نیست. شاید بخاطر جبر جغرافیایی شیعه هستم و چادر سر می کنم و یه سری اعمال رو انجام میدم. اما هنوز جا دارم تا به اونی که خدا از بنده ش میخواد برسم واسه همینم از شما که بیشتر ا. من خود سازی کردید و این مسیر رو زودتر از من طی کردید کمک میخوام. که بگید از کجا شروع کنم
می خوام تغییر کنم... از پیله به پروانه شدن
از قرا و تفسیر سوره هاش من سایت شهید اوینی رو خیلی دوست دارم ...میتونی مطالب جالبی رو توش پیدا کنی
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
قرا =قرآن
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام کتاب های شهید مطهری عالیه توی نت هم که سرچ کنی سیر مطالعاتی کتاب های شهید مطهری برات میاد که به چه ترتیبی باید کتاب ها ر و بخونی
در شگفتم از شخص متکبر که دیروز نطفه ای بوده و فردا لاشه ای است.   امام علی علیه السلام
2740
تقدیری سراسر خیر, برکت , خرسندی ,سلامتی , خوشبختی وسعادت دنیا وآخرت توشه شب قدرتان باد. التماس دعاااا
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
موفق باشی خانومی امشب برای منم دعا کن...
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
بیاین امشب همه برای هم دعا کنیم و همدیگه را حلال کنیم و کینه ها رو دور بریزیم و صدقه بدیم برای همه مریض ها برای همه بی بچه ها و بی همسر ها و بی خونه ها و مقروضین برای عاقبت بخیری و تربیت بچه هامون
سلام باران عزیز اولا بهتون تبریک میگم.. درمورد سوالتون خوب برای بیشتر اشنا شدن با هر چیز باید مطالعه ات رو ببری بالا قران و تفسایر قران رو بخون و سعی کن از تفاسیر ساده شروع کنی... همون طور که دوستمون گفت کتاب های شهید مطهری هم برای شما خوبه. و مفید.
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
حتما روزانه بخشی از صحیفه سجادیه رو بخون ببین چطور امام سجاددعا میکنن. و همین طور سعی کن با نهج البلاغه هم اشنا بشی مخصوصا با شرحش. و اینکه سعی کن جامعه کبیره رو هم به معناش دقت کنی.
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
2706