2733
2739

یکی از اعضای خانوادم حدووا ۲۰ روز میشه ک قسمت پهلوی سینه ی سمت چپ ی برآمدگی رو حس کرد همراه با درد و ی ذره ترشح ک همراهش تب و لرز هم داشت حدودا ۳ روز این برآمدگی وجود داشت بعدش محو شد و چندروز بعد دوباره در اومد و همون حالت هارو داشت

حالا رفته دکتر ماموگرافی نوشته و سونو هموز جوابش نیومد ک ببریم پیش دگتر قراره یکشنبه بریم

کسی بوده اینجپری باشه؟دارم از نگرانی میمیرم

کارم شده گریه

اخه اطرافیانم چندنفر بودن ک فوت کردن

این علائمش بیشتر به ماستیت (عفونت)میخوره بازم تا جواب مامو نیاد نمیشه نظر قطعی داد 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این علائمش بیشتر به ماستیت (عفونت)میخوره بازم تا جواب مامو نیاد نمیشه نظر قطعی داد 

تا اونموقع میمیرم خداکنه چیزی نباشه اخه مادربزرگم سابقه این بیماری رو داشت

تا اونموقع میمیرم خداکنه چیزی نباشه اخه مادربزرگم سابقه این بیماری رو داشت

نگران نباش عزیزم انشالله چیزی نیست

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
ن عزیزم خون نیومده فقط ی ذره ترشحی ک عفونت بود داشت

عزیزم ان شاءالله چیزی نیست نگران نباش یکی از زن دایی من سر یکی از بچه هاش این مریضی رو گرفت و سینه هاشو برداشتن ولی الان بدنش به خاطر شیمی درمانی ضعیفه البته دقیق نمیدونم شیمی درمانی کرد یا نه 

2740
دیدم علائمش همش شبیه عفونت سینه اس ولی روحیمو باختم

عزیزم اخه اگر خدایی نکرده توده ی سرطانی باشه که اون توده ناپدید نمیشه احتمالا کیست بوده عفونت کرده بوده که عفونت ها زده بیرون ، مادر من توده ی سرطانی سینش سفت بود و هر روزم بزرگتر میشد ، به نظر من چیزی نیست

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
دیدم علائمش همش شبیه عفونت سینه اس ولی روحیمو باختم

سرطان تب و لرز نداره گلم

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
2706