2733
2734
عنوان

سوره احزاب برای ازدواج

86 بازدید | 4 پست

سلام بچه ها من یکی و دوس دارم و اونم متقابلا دوستم داره اومد واسه خواستگاری اما بابام مخالفت کرد دیدم نوشتن سوره احزاب برای راضی شدن و ازدواج خوبه میخوام بنویسمش و همزمان هم بخونم  نوشته بودن باید به اسم اون شخص بخونیم .

یعنی چی 

موقع نیت کردن اسم اون شخص و هربار اول خوندم بگیم ؟ 

یا برای نوشتنش دعا لازمه اسم طرفم نوشته باشه یا همون نیتی ذهنی و دعامون پیش خدا کافیه؟

اگر کسی اطلاع داره لطفا بگه 💔

به نظر خودت این کار از چه راهی چه تاثیر خاصی میتونه داشته باشه؟ 

خرافاته عزیزم 

از خود خدا کمک بخواه ، نیاز به نوشتن سوره و دعای خاصی هم نیست و در نهایت هم چیزی بخواد بشه میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عصبانی نشو لطفا ولی بجای این خرافات ببینید چرا مخالفت میکنه با منطق پیش برید نه احساس

دلایل پیش و پا افتاده💔

میخوام همه راه هارو انجام بدم بعدا نگم اگر فلان کارو میکردم ممکن بود بشه نمیخوام خودمو بعدا سرزنش کنم