2733
2734

کسی دیده این ویدئو رو؟

خیلیییی زیاد حالم بد شد واقعا اشکم دراومد

نه که به بچه ها حق ندم ها نه طفلی ها اونا هم حق دارن اما من اگر روزی به جایی که اونا ایستادن رسیدم حاظر نمیشم حتی به قیمت جونم کشورمو ترک کنم از الان به خودم قول میدم که بمونم و اگر سختی هم هست تو کشور خودم با تمااام نقص ها و وضعیت بد و کم و کاستی هاش بپذیرمش 

بچه های این خاک باید دست به دست بدن و با هم بسازن ایرانو نه اینکه رها کنن و برن

موافقین؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وقتی تلاش میکنن و به جایی نمیرسن

وقتی تمام زندگیمون حول محور بند پ هست نمیشه شعاری زندگی کرد

منطقی فکر کنیم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2731

اره دیدم چقدم ناراحت شدم چی به روزمون اومد خدایا🥺

تاریخ سخن خواهد گفت🕊لکستان🌱خلیج کوچک سرزمین بزرگ تو پیش از آنکه خلیج باشی پارس بوده ای❤ایران جانم تو مادری و شاخاب پارس مان چون کودکی نشسته به دامانت💞شکر یزدان دختری ایرانیم🌼حتی اگر خیال منی دوست دارمت ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت🧡 کاربریم ونون یکم هفدهمین پادشاه سلسله اشکانیه

منم یه زمانی از این فکرا میکردم

ولی حالا دیگه امیدی برای موندن ندارم... امیدی به تغییر و بهتر شدن شرایط ندارم... دل رفتن هم ندارم... واقعا شرایط و درگیری فکریِ سختیه...

فرزندِ ماه، گریه نکن، آن‌گاه که ماه طلوع کند، زمانِ تو فرا می‌رسد...

آره عجیب بود ...

من رتبه برتر نیستم و کلا همسنشون نیستم اما حق نیست و انصاف من با ارشد حقوقم مثل بقیه باشه . من که هر روز دغدغم کار مرکز هست . اون هم زیر ۵

خدا شاهده دیروز حقوق دادن من ۸۰۰ دارم کلا . دندونام رو درست کردم دو تاشو . خب نمیتونم دیگه حتی چیزی دلم بخواد 

کاش زندگی اینقدر اینجور نبود ... خب من چکار کنم تا آخر برج بعد . چقدر دوست داشتم به پدر مادرم کمک کنم 

خب طبیعتا از این موارد مثل من زیاد دیدن و گفتن چرا با اون همه هوششون بمونند 💔💔💔💔 . خب حانواده هاشونم حواسشون بهشون هست

حالا من تا تهران نمیتونم برم برا کار که نمیرارن 😭

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
2706