2733
2734
عنوان

پرستاری؟رادیولوژی؟تغذیه؟

1145 بازدید | 34 پست

بچه ها به نظرتون کدومشون بهتره؟ دیگه سرم داره سوت میکشه انقدر که رفتم درموردشون خوندم مزایا و معایبشو مینویسم شما بگید با توجه به اونا کدوم بهتره

پرستاری..باز کار و شرایط مهاجرت خوب

بدیشم سختیه کارش و شیفتایه سنگین

رادیولوژی...کار آسون

بدیش میگن احتمال استخدامت تو بیمارستان خیلی کمه و تو مراکز خصوصی خیلی حقوق نمیدن

تغذیه...خوبیش میگن میتونی مطب بزنی اگه کارت بگیره خیلی خوبه و کار اسونیه

بدیش اینه که ممکنه کارت نگیره و بیکار بمونی!و شرایط استخدامشم خوب نیست(تو کل بیمارستان کلا دوتا کارشناس تغذیه میخوان)

حالا شما بگید کدومممممم؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

در مورد تغذیه اشتباه می‌کنی من حتی یه دونه کارشناس تغذیه بیکار نمی‌شناسم آگهی های تغذیه یک ماه یک ماه روی دست کارفرما ها میمونه تا کارشناس پیدا بشه ، فقط هم بیمارستان نیست که اداره بهداشت هست یعنی توی مراکز بهداشت همه مناطق توی همه سطح کشور تغذیه می‌خوان حتما ، میتونی با مدرکت مرکز لاغری بزنی یعنی هر کس بخواد بزنه احتیاج داره که یه تغذیه ای مدرکشو اونجا بذاره تغذیه رو دست کم نگیر 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
میگن خیلی از پرستارا زندگی ندارن!!

راست میگن عزیزم راست میگن

خدا یاری‌ کند قلبی را که  در آرزوی چیزیست که تقدیرش نیست  ️🙂⁦❤️⁩.                                                                                       
شما پرستاری؟؟؟

تو خانواده داریم . خودمم کنکور دادم امسال ولی پرستاری رو اولویت اخر میزنم 

مثلا  رادیولوژی علوم آزمایشگاهی رو زودتر میزنم اهر پرستاری

. ولی هوشبری اتاق عمل مامایی اصلااا نمیزنم

خدا یاری‌ کند قلبی را که  در آرزوی چیزیست که تقدیرش نیست  ️🙂⁦❤️⁩.                                                                                       
اگه فیزیوتراپی میاری خیلی خوبه . پرستار های فامیل ما همه ط. کار هستن و تقریبا راضی. یه چیز دیگه &nbs ...

نه فیزیو نمیارم😔

از چه نظر خوش شانسن؟شوهر پزشک؟فک نکنم دیگه پزشکا اونقدر درامد داشته باشن

2706