2733
2734

سلام دخترا 

اول اینو بگم من ۳ ساله کاربر خواننده خاموش بودم و امروز لازم شد تاپیک بزنم اکانتم زدم .

من بارداری اول ترومبو امبولی شدم ۴سال و نیم پیش 

و الان در حال اقدام به دومی هستم و دکترم میگه اینبار باید از اول بارداری بزنی انوکساپارین و زدم سایت هر یدونش ۱۲۵ و ۱۶۰  تومنه یه سه چهار ماه باید ۶۰۰۰ بزنم که ۱۲۵ تومنه و ۶ ماه بعدی ۸۰۰۰ بزنم که ۱۶۰ تومنه حساب میکنم ۹ ماه روزی دوتا بزنم نزدیک ۶۰ ۷۰ میلیون درمیاد سر بارداری اولم یکمی بیمه میداد یکمی هم معاونت غذا دارو

میگن  الان بیمه درصد کمیشو میده و غذا دارو دیگه اصلا کمک نمیکنه 

اگر تجربه ای دارین یا قیمت واقعیشو میدونین ممنون میشم بگین بهم 

و اگر کسی تهیه میکنه بگه با چه بیمه ای تهیه میکنه و هر یدونش چند درمیاد 

ممنونم پیشاپیش بابت نظراتتون ❤️

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من بعد،سزارین زدم ۱۰تاش با بیمه تلمین شد ۱۸۰ آزاد دونه ای ۱۰۰

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

خیلی آمپول دردناکیه ۹ماه روزی دوتا بزنی قشنگ هیچ جای سالم رو بدن نخاهی داشت

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی آمپول دردناکیه ۹ماه روزی دوتا بزنی قشنگ هیچ جای سالم رو بدن نخاهی داشت

سر بچه اولیم از ماه چهار تا زایمان زدم تقریبا ۳۹۰ تا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من چندسال پیش میزدم هربار داروخانه معطل میکرد میگفت صبر کن تایید شن و اینکه ماهی ۳۰ تا رو قبول میکرد ...

سر بارداری اولمم روزی دوتا میزدم الانم متخصص زنانم گفته روزی دوتا باید بزنی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سر بارداری اولمم روزی دوتا میزدم الانم متخصص زنانم گفته روزی دوتا باید بزنی 

پس برو داروخانه سوال کن ببین با بیمه شما ماهی چندتا رو قبول میکنه و چند در میاد حتما باید راهی باشه نگران نباش