2737
2739

سلام بچه ها ما سالهاس شمال ویلا داریم از بچگی یادمه هرموقع میومدیم قیمت میوه تره بار واقعا نجومی بود واسم سواله خودتون هم همین قیمت میخرید یا بازار روزی جای دیگه میرید؟ اولا مغازه ها اصلا برچسب قیمت نزدن و به هرکس یه قیمت میدن دوما مثلا دیشب خیار زیر کیلویی ۵۵ تومن پیدا نکردم اونم واقعا با کیفیت متوسط

ما ایزدشهریم یه مغازه هست از اون خرید میکنیم ولی قیمتاش دقیقا اندازه مغازه سرکوچمونه تو تهران کیفیتشم خوبه

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
کدوم شهرین؟ من ک شوهرم میوه فروشی کار میکنه همونجا میگیره 

نور هستیم. دیشب واقعا اعصابم خورد شد از اینهمه بی انصافی جالبه قیمت بالا کیفیت هم زیاد تعریف نداره. ما اکثرا از تهران خرید میکنیم میاریم این بار یهویی شد مجبور شدیم از اینجا خرید کنیم 

ما نوریم واقعا بی انصاف هستن

ببین نور هم گرونتره هم بی کیفیته

ما فقط تو نور از پروتیین قوام خرید میکنیم

بیایید سمت ایزدشهر یا بازار روز محموداباد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نور هستیم. دیشب واقعا اعصابم خورد شد از اینهمه بی انصافی جالبه قیمت بالا کیفیت هم زیاد تعریف نداره. ...

بابام اینا نور هستن 

خب برین بازار هفتگی البته فک کنم برا نور بستس بربن رویان یا جمعه بازار محمود اباد 

میشه لطفا برام ی صلوات بفرستی ؟!       🤍ممنون دوستم🤍
ببین نور هم گرونتره هم بی کیفیته ما فقط تو نور از پروتیین قپام خرید میکنیم بیایید سمت ایزدشه ...

آره بازار روز محمود آباد چندسال پیش اتفاقی اومدم بهتر بود. گوشت و مرغ هم اکثرا از تهران میاریم. قوام دیشب کتف و بال نداشت از مغازه قیمت کردم کیلویی ۱۷۰ تومن‌. امروز از کوروش خریدم بسته ای ۱۰۲

2738
بابام اینا نور هستن  خب برین بازار هفتگی البته فک کنم برا نور بستس بربن رویان یا جمعه بازار مح ...

حالا من این دفعه خریدیم اما مردم بومی اینجا ینی همین قیمت ها خرید میکنن؟؟؟ فک کنم به غریبه ها گرون میدن. تهران سوپر میوه سر کوچه مون منطقه ۴ بهترین خیار کیلویی ۳۳ زده. 

آره بازار روز محمود آباد چندسال پیش اتفاقی اومدم بهتر بود. گوشت و مرغ هم اکثرا از تهران میاریم. قوام ...

تهرانپارسید؟ما هم تهرانپارسیم

اونجا جانبو هم داره دقیقا قیمتاش مثل تهرانه

منم سالها از تهران میبردم الان چند جا رو بلد شدم هم قیمتی هم کیفیتی در حد تهرانن دیگه بار نمیکنم ببرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا من این دفعه خریدیم اما مردم بومی اینجا ینی همین قیمت ها خرید میکنن؟؟؟ فک کنم به غریبه ها گرون م ...

بعد ببین سمت ما خدایی به بومی ها هم همین قیمت میدن 

من همین ماه پیش رفتم مرغ بگیرم اشناشون اومد ده تا مرغ خرید همون قیمت بهش داد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهرانپارسید؟ما هم تهرانپارسیم اونجا جانبو هم داره دقیقا قیمتاش مثل تهرانه منم سالها از تهران ...

آره تازه ما خیابون رشیدیم خواهرم میگه سرکوچه شما گرون فروشه. جانبو کوروش قیمت هاشون همه جا مثل همه منم سوپرمارکتی از همینجا میخرم ولی گوشت میوه از تهران میاریم همیشه

بعد ببین سمت ما خدایی به بومی ها هم همین قیمت میدن  من همین ماه پیش رفتم مرغ بگیرم اشن ...

دیشب من از یه مغازه قیمت پرسیدم به من گفت کیلویی ۶۰ تومن  داداشم قبل از من رفته بود دیده بود خوب نیست نخریده بود به اون گفته بود ۵۵

حالا من این دفعه خریدیم اما مردم بومی اینجا ینی همین قیمت ها خرید میکنن؟؟؟ فک کنم به غریبه ها گرون م ...

اره دیگ بومی ها هم همین قیمت میخرن چاره ای ندارن

میشه لطفا برام ی صلوات بفرستی ؟!       🤍ممنون دوستم🤍
2706