2733
2734
عنوان

مسکن ملی

201 بازدید | 15 پست

سلام دوستان عزیزم....کسی اینجا هست که مسکن ملی ثبت نام کرده باشه؟...هرچند ماه یکبار اس میاد واسه واریز؟

دخترک زیباروی من ...تو با اومدنت دنیارو برامون قشنگتر کردی...ما هم تلاش میکنیم دنیاتو  برات قشنگ کنیم...🥰
ما یه ساله اولین واریزی که ۴۰تومن بود رو زدیم 

یعنی فقط ۴۰ تومن زدین؟...کی زدین؟..ببخشید کدوم شهرین؟

دخترک زیباروی من ...تو با اومدنت دنیارو برامون قشنگتر کردی...ما هم تلاش میکنیم دنیاتو  برات قشنگ کنیم...🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هر 6 ماه ،باید 70 بدیم،پوستمون کنده شده😢😢😢😢😢

آخه والا چند نفر بهمون گفتن زود زود میخوان..مثلا هر دوماه اینا

هر 6 ماه ،باید 70 بدیم،پوستمون کنده شده😢😢😢😢😢

ببخشید شما کدوم شهرین؟...اولین واریزیتون کی بود؟

ببخشید شما کدوم شهرین؟...اولین واریزیتون کی بود؟

کرمان،اولین واریزی تقریبا 3سال پیش یا 4سال،دقیق یادم نیس

دنیایی که علی(ع) از بی کسی با چاه درد دل میکرد ، ارزش غصه خوردن نداره..
برای ما هر 5ماه یا 6 ماه

ما اسفند ثبت نام کرده بودیم...تیرماه اس اومد ولی گفتن باید ۸۰ بزنین...۸۰ رو زدیم...اما فعلا اس نیومده که بریم برا تشکیل پرونده...گفتن طول میکشه...

چجوری میشه ثبت نام کرد؟

عزیزم وقتش تموم شده..ولی برو از کافی نتیا بپرس فکر کنم جدیدا باز ثبت نام میکنن اما برا خانواده های چهار فرزند ..باز تو برو بپرس

بستگی داره کدوم شهر باشی تهران و قم و اینا میدونم زود به زوده شهرستان هر نه ماه یه بار 

ما اردبیلیم...از بعضیا شنیدیم که میگن زود زود میاد اس

ما اسفند ثبت نام کرده بودیم...تیرماه اس اومد ولی گفتن باید ۸۰ بزنین...۸۰ رو زدیم...اما فعلا اس نیومد ...

اره،کارهای اداریش خیلیییی طول میکشه،شوهرم طفلی خیلی اذیت شد

دنیایی که علی(ع) از بی کسی با چاه درد دل میکرد ، ارزش غصه خوردن نداره..
2706