2737
2734
عنوان

تاول گوشه ناخن

232 بازدید | 29 پست

مامانا دخترم گوشه ناخنش ی تاول زده اول کوچیک بود الان بزرگتر شده قشنگ یک قسمت از انگشت مثل بادکنک متورم شده و معلومه مایع داخلش  فردا میبرم دکتر ولی خیلی نگرانم چرا اینجوری شده کسی تجربه ای داره؟ 

همین انگشت شصت پاش پوسته شده بود بردم پوست گفت اگزما دارو ترکیبی داد زدم خوب شد ولی دوباره برگشته مرتب چرب میکنم کم میشه حالا این تاول نمیدونم چیه تو خونه تتراسایکلین داشتم زدم تا فردا که ببرم دکتر 

نظری ندارم عزیزم دکتر باید تشخیص بده ایشالا چیزی نیس نگران نباش

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه نبردم دکتر یه خمیری بود مامان خدابیامرزم درست می‌کرد گذاشتم شبا پاش رو بستم روزا هم پماد تتراسای ...

برای شما هم انگشتش بود؟ امروز با خودم بردم بیرون راه رفت احساس میکنم بزرگتر شده خیلی ناراحتم روش تتراسایکلین زدم تا فردا که ببرم دکتر 

برای شما هم انگشتش بود؟ امروز با خودم بردم بیرون راه رفت احساس میکنم بزرگتر شده خیلی ناراحتم روش تتر ...

بله انگشت بزرگ پاش

تنها دلیل هم بد گرفتن ناخنه

ناخن رو نباید هلالی بگیرم باید صاف کوتاه کنیم 

اما احتمالا گوشه ناخنش فرو رفته تو گوشتش اونو باید در آورد

چند سالشه؟

تا اون گوشه ناخن تو گوشته خوب نمیشه

2740
بله انگشت بزرگ پاش تنها دلیل هم بد گرفتن ناخنه ناخن رو نباید هلالی بگیرم باید صاف کوتاه کنیم  ...

دوماه دیگه 9 سالش میشه آره ناخنش هلالی کوتاه میکنم یعنی تقصیر منه 😭😭😭بمیرم براش 😔گناه داره طفلکم

دوماه دیگه 9 سالش میشه آره ناخنش هلالی کوتاه میکنم یعنی تقصیر منه 😭😭😭بمیرم براش 😔گناه داره طفلکم

بله من الان دیگه اصلا هلالی کوتاه نمیکنم 

باید سعی کنید اون گوشه ناخن رو با ناخن گیر ضدعفونی در بیارین

کمی درد داره من خودمم اونجوری شدم

ولی چاره ای نیست

اگه نتونستین مجبوری ببری دکتر

اگه گوشه تیز ناخنش در بیاد عفونت با دارو خوب میشه

بله من الان دیگه اصلا هلالی کوتاه نمیکنم  باید سعی کنید اون گوشه ناخن رو با ناخن گیر ضدعفونی د ...

فردا ببرم دکتر ببینم چی میگه آخه اصلا نمی بینم گوشه ناخن گیر باشه تو گوشت و اینکه تاول بزرگتر شده میترسم عفونتی چیزی باشه من تنم هی باید بلرزه سر این بچه 😪

ناخنش رفته تو گوشت پاش باید با ی چیز تیز درش بیاری و عفونتش خالی کنی مال دخترمنم همبنجوری بود تاولش هی بزرگ میشد بعد در اوردم خوب شد الان ناخن شصتش کوتاه نمیکنم هروقت کوتاه کنم اینجوری میشع 

2706