2752
2734
سلام.
دلم برای همتون خیلی خیلی تنگ شده.هیچوقت فکر نمیکردم بعد از اون روزهای قشنگی که با هم داشتیم انقدر از هم فاصله بگیریم.کاش میشد بازم دور هم جمع شیم.تاپیک ما فقط مختص رژیم نبود,یادآور روزهای خوب و بد زندگیمون بود.دلم میخواد فقط یه روزه دیگه برگردم به اون حال و هوا.چقدر در کنار هم آرامش داشتیم.هر روز اینو توی تاپیک مینوشتیم

شادن جونم
آزاد جونم
انگیزه جونم
زلی جونم
پریانکا باربی جونم
مهرآسا جونم
یاسمن خانم جونم
قاصدک جونم
درسا جونم
ثمین جونم
فاطمه 76 جونم
دلین جونم
تبسم جونم
روشنا جونم

آریانا جونم عسل ناز جونم
سپی جونم

کجاااااااییییییید؟دلم خیلی هواتونو کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
همه اسما که نوشتی انگار از دوستای صمیمی آشنای من هستن همشون را توذهنم تصور کردم دل منم تنگ شده
خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
کاش دوباره جمع بشیم شادن چیکار کرد به خواستش رسید؟ آزاد ومادرش چرا اصلا نمیان
خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
دوستای گلم اگرمیخواین یک کلوپ یا یک گروه تو شبکه های مجازی بزنین برای رسیدن به هدف.
یه پنج هزار تومنی گذاشتم زیر فرش که یادم بره بعده ها پیداش کنم خوشحال شم.اما الان 3 ماهه از فکرش بیرون نمیام چکارکنم😂😂😆😆😆😆
2706