2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم اینطوری بودم

بخصوص زمانی ک میخواستم یه چیزی تعریف کنم که یکم ناراحت کننده بود یا مثلا وقتایی ک میخواستم از خودم دفاع کنم😑

ک دچار افسردگی شدم به مرور زمان سیتالوپرام میخوردم خوب شدم الان بی حسم بدترین اتفاقم بیوفته نهایت یکم قیافم بره تو هم فقط میخندم 😑

منم اینطوری بودم بخصوص زمانی ک میخواستم یه چیزی تعریف کنم که یکم ناراحت کننده بود یا مثلا وقتایی ک ...

این دارو رو پزشک داده؟

حتی الانم نمیدونم باید چی بنویسم که بتونم احساستمو بروز بدم این گریه لعنتی واقعا دم مشکمه حدود چن دقیقه پیش همین گریه باعث خجالتم شد لعنت بهش کاش حداقل ده دقیقه بعد گریه میکردم نه داخل جمع از احساس دلسوزیشون اوغم میگیره از صحبت تای بعدشون وای چرا گریت گرفت اصلا به شمااا ا ها چه گاهی فکر میکنم واقعا شاید یه اختلال روحی چیزی داشته باشم آخه چرا باید اینطوری باشم خسته شدم از این لرزش صدا از این اشک ها از آبریزش بینی بعدش

2738
منم همین طوریم یکم به مرور بهتر میشه وقتی از چیزی ناراحتی یا عصبانی هستی به همون خشمت فکرکن کمتر گر ...

اره حتما امتحانش میکنم

ولی وقتی حتی خشمگینم و میخوام به کسی چیزیو توصیح بدم بازم گریم میگیره

این دارو رو پزشک داده؟ حتی الانم نمیدونم باید چی بنویسم که بتونم احساستمو بروز بدم این گریه لعنتی ...

میفهمم عزیزم 

من بخاطر همین موضوع و اینکه بعد از مدتها علاوه بر این گریه کردنا پرخاشگر هم شده بودم نسبت به خانواده و نزدیکام، انگار زورم به کسی نمیرسید به نزدیکام پرخاش میکردم و عقده ی گریه هامو و می‌آوردم 

دکتر برام سیتالوپرام که قرص ضد افسردگیه و قرص ویتامین d و همینطور مکمل فرو دین که باعث تامین ویتامین های بدنم میشد داد 

واقعا تاثیر داشت البته من مشکلات روحی و اتفاقات تلخ تو زندگیم زیاد داشتم و به افسردگیم دامن زده بود اما سیتالوپرام واقعا منو آروم کرد، نسبت به خیلی چیزا بی حس شدم و تونستم سر خیلی چیزا منطقی تر رفتار کنم

بهتره بری دکتر تا هم از لحاظ کمبود ویتامین ها و کمخونی چک بشی( چون عامل اصلی افسردگیه) و هم از لحاظ اضطراب چک بشی چون اینم یکی از عوامل افسردگیه 

و در نهایت دارو باتوجه به شرایطت تجویز بشه