2737
2734
عنوان

دکتر دندانپزشک خوب

41 بازدید | 3 پست

یک ماه پیش دندونم به گرم و سردی حساسیت نشون میداد از اونجایی که خیلی از دندونپزشکی میترسم زود رفتم عکس گرفتم رفتم پیش دکتر رکابی خیلی تعریفش رو شنیده بودم گفت به عصب رسیده و ۵میلیون بابت عصب کشی و ۴/۵بابت پر کردن میگیره!!! بعد رفتم پیش دکتر ثمری افسری عکس رو دید گفت ممنکنه به عصب رسیده باشه بتراشم ببینم چطور پیش میره و خداروشکر فقط پوسیدگی بود و به عصب نرسیده بود و ۹۰۰گرفت. خواستم اینو بگم که وقتی یه دکتری کارش خوبه و همه ازش تعریف میکنن دیگه کارش تمومه یا گرون میکنه یا کارش خراب میشه. 

سلام .من تاحدودی موافقم بنظرم یه جاهایی مثل دندانپزشکی یا جراح متخصص و حتمن برید پیش کسی ک تعریفشو ازآشنا شنیده باشید و کارشو دیده باشین . پدر من دندانپزشکه نمیدونم شاید معروف نباشه اما اسمشو تو گ گل بزنید اطلاعاتش و نظرات مراجعینش میاد و همه کسایی ک میشناسیم فقط پیش ایشون میان و راضی ان اگر دوست داشتید مراجعه کنید وکاملا متوجه تجربه و مهارت ایشون میشین .دکتر علیرضافاتحی متخصص و جراح فک  هستند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731