2737
2734
عنوان

طلاهامو دزدیدن به شوهرم نگفتم

9015 بازدید | 158 پست

دوهفته پیش شوهرم یه هفته یه ماموریت کاری رفت منم تو خونه حوصلم سر میرفت رفتم و همچنین زنداداشم میخاست بره تهران آزمون داشت و داداشم پاشو عمل کرده بود  دیگه منم رفتم خونه داداشم تا بچه هاشو بگیرم و کاراشو کنم ولی به شوهرم نگفتم زنداداشم خونه نیست و من برا حمالی میرم ، گفتم میرم دیدنی.

خلاصه وقتی برگشتم خونم دیدم قفل شکستن و طلاهام هم بردن...

چ بد

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

باید میگفتی

روزی دروغ به حقیقت گفت،برویم دریاشناکنیم...حقیقت ساده پذیرفت وآنهارفتند...حقیقت تالباس هایش رادرآورد...دروغ آنهارادزدیدوفرارکرد...ازآن پس حقیقت عریان وزشت است....ولی دروغ درلباس حقیقت زیباست!!..
2738

وای شوهرت فهمید ؟؟

چند گرم بود ؟

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
2706