2733
2734
عنوان

کسایی که از گل و گیاه سر در میارید میشه کمک کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام

ریشه ها داره خفه میشه

خاکشو عوض کن

با ماسه و خاک برگ و کوکوپیت مخلوط کن 

یه خورده هم برگ انجیری به لمس و جابجایی و تغییر خاک و‌ گلدون حساسه 

ممکنه درست شه و با همین خاک به تدریج خو بگیره

اما اگر اب پایین نمیره ، ینی ریشه داره خفه میشه اگه اصصلا نمیتونی خاک عوض کنی ، با ته قاشق هفت هشت تا سوراخ بزرگ از سطح خاک تا ته ته گلدون درست کن که اب عبور کنه 

چند ماهی میشه عزیزم

ببین گلم شما ببرش گلخونه 

بگو برات خاکش رو عوض کنن 

خاک بر گ سبک میخواد البته چون داخل خاک سنگین کاشته شده باید یک کوچولو خاک نیمه سنگین یشه براش چون عادت کرده تا حدودی به خاک سنگین و براش کود فسفر بالا بخر دو هفته یکبار بدی تا ریشه هاش دوباره بازیابی شه 

و کود امینو اسید که از تنش رفتن گیاه جلو گیری میکنه و دوباره شادابی رو بهش برمیگردونه هر کودی که استفاده میکنی دو هفته فاصله می ندازی تا کود بعدی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
مامانم میگفت کود دادم بهش

ببین کود حالت قطره هست برای تقویت میدن 

مادرت احتمالا خاک رو میگه کود

باید خاکش رو عوض کنی چون احتمالا اکسیژن خوب نمیرسه به ریشه 

و چون گلدون و خاک عوض شده احتمال داره ریشه یا درگیر قارچ شده باشه( ضدقارچ کاربندازیم باید داخل آب مخلوط کنید بریزید ) یا خاک جذیدش حشره داره و ریشه رو داره میخوره که باید ضد حشره مخصوص گل آپارتمانی بدید 

واقعا ممنونم ، خیلی زحمت کشیدید، سواد خیلی خوبی در مورد گیاه دارید❤️

قربانت برم 

من گلفروشی دارم 

سوالی داشتید در خدمتم

❤😘😍🥰🤩😘

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706