2737
2739

نه فر سیم تلفنی یا افرو

هرکاری که تو زندگیت عشقته بکن ولی راه درستم برو چندتا حسرت تو زندگیم هست که خیلی خواستم دنبالشون برم ولی دیربود و فرصتم رفته بود نه دعا میخوام نه خواهش فقط دوتا گوش شنوا میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه بابا فره🤔🧐

با بابلیس اینطوری نمیشه آخه

چجوری اینجوری کنم😑

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
نه فر سیم تلفنی یا افرو

چجوری اینجوری کنم😑

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
2740
فک کنم فر ریز باشه😕

چجوری اینجوری کنم😑

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
با بابلیس اینطوری نمیشه آخه چجوری اینجوری کنم😑

بابلیس میشه از اون سری ریزا

هرکاری که تو زندگیت عشقته بکن ولی راه درستم برو چندتا حسرت تو زندگیم هست که خیلی خواستم دنبالشون برم ولی دیربود و فرصتم رفته بود نه دعا میخوام نه خواهش فقط دوتا گوش شنوا میخوام
نه با بابلیسِ این

پس چرا من با بابلیس نمیتونم اینجوریش کنم😂

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           

این منم که از حموم میام😂😂

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘