2733
2734
عنوان

پریودی دختر کلاس چهارمی دوستم

| مشاهده متن کامل بحث + 3997 بازدید | 117 پست
عزیزم خیلی زود بوده ، واقعا تنها راهش آمپول بوده ، بعد از ترک آمپول ها سریع پریود شد یا نه؟ من تاز ...

تقریبا یکسال بیشتر طول کشید تا پریود شه ، نگران نباش عزیزم دختر منم آبان ماه ۹ ساله میشه و موی کرکی داره، توپوله و تازه سینه هاش درد می‌کنه می‌دونم که داره رشد میکنه، راستش دکتر نبردم چون سنشون خوبه همسرمم میگه استرس نده به بچه، من خودم ده سالگی کااااااملا موی زائد داشتم خیلی زیاد در حد شیو کردن ولی ۱۳ سالگی پریود شدم، شما هم نگران نباش عزیزم کاملا نرماله دخترتون

نگران نباش عزیزم سن اون دختر برای پریود نرماله، من خواهر زاده م ۶ سالگی علائم بلوغ داشت آمپول زدن بر ...

سلام عزیزم آمپول زدن خواهرزاده ت مشکلی پیش نیومده الان چندسالشه کی پریودشدوقدش چقدرشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر ارثیه من 12سالگی پریود شدم دخترمم 12

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌

منم کلاس چهارم پریود شدم.دخترم الان کلاس دومه و سینه هاش یکم رشد کرده و چن تا موی زائد درآورده.باید ببرمش دکتر

دوس ندارم زود پریود بشه مث من

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
2728
خوب هر کسی شرایطش فرق میکنه، خواهر زاده من حتی لک هم میومد ازش، چند ماه تحت نظر بود ،دکترش هم یکی از ...

عزیزم اسم دکترشو لطف میکنی دخترمو ببرم منم دخترم هشت سالش تازه تموم شده موی کرکی درآورده و سینه هاش رشد کرده یکم.قدش یهو چند سانت بلند شدموهاش چرب شد تپل هم هستش ماشاالله موندم چیکار کنم خیلی نگرانم.خودم نه سالگی پریود شدم نمیخوام مث من بشه

وای یعنی راسته؟

دختر منم متولدخرداد ۹۲.الان کلاس پنجمه.هنوز خبری از پری نیست

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
منم چهارم بودم  الانم ۲۶سالمه هم قدم خوبه هم اینک کلا دیرفهمیدم جنسی منسیو الکی جو میدن ...

منم چهارم پریود شدم.و قدمم بلنده و بسیار رحم سالمی دارم

سه تا دختر دارم هرکدومو با اولین یا دومین اقدام باردار شدم.

آخری هم ک خداخواسته بود.

مسائل جنسی و هم اصلا  کنجکاو نبودم و تا شونزده هفده سالگی هیچی نمیدونستم اصلا

ولی الان استرس پریود زودرس دخترمو دارم

2740
عزیزم اسم دکترشو لطف میکنی دخترمو ببرم منم دخترم هشت سالش تازه تموم شده موی کرکی درآورده و سینه هاش ...

سلام عزیزم ، خانم دکتر حشمت مؤیری، محدوده فاطمی هستن، دختر من همسن دختر شماست و دقیقا همین علائم رو داره، موی کرکی داره و توپوله، ولی رشد سینه آنچنان نداره، چکاپ ببر ولی در کل به نظرم طبیعیه روال رشد گل دخترتون

سلام عزیزم ، خانم دکتر حشمت مؤیری، محدوده فاطمی هستن، دختر من همسن دختر شماست و دقیقا همین علائم رو ...

انشاالله عزیزم.ببرمش ببینم دکتر چی میگه.ممنونم ازت

منم کلاس چهارم پریود شدم.دخترم الان کلاس دومه و سینه هاش یکم رشد کرده و چن تا موی زائد درآورده.باید ...

اگه بگه آمپول توقف بلوغ بزن میزنی من بردم گفت امپول ترسیدم نزدم دقیقاهمسن دخترشماست

اگه بگه آمپول توقف بلوغ بزن میزنی من بردم گفت امپول ترسیدم نزدم دقیقاهمسن دخترشماست

والا نمیدونم بخدا همینطوری موندم چیکار کنم