2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مثلا شیمی و چمیدونم زیست و فیزیک و اینا  مثلا زیست سلولی مولکولی یا شیمی محض و اینا

اینا هیچ جایگاهی ندارنتو این کشور  مگه اینکه همین الان قطعی ۱۰۰درصد بخوای مهاجرت کنی 

اگه یه درصدم نشد ۴سال عمرتو تلف کردی 

چون بیش از حد صبوری گمان کردند هیچ احساس نمی کنی ....  دوستان کاربری واگذار شده به تاریخ تاپیکا دقت کنید هی از من سوال نپرسید 😑😑😑

به عنوان کسی که علوم پایه خوندم میگم نروووو

دهنت سرویس میشه ولی هیچ کاری برات نیست

من واقعا از اینکه عمرمو پاش گذاشتم پشیمونم

بالاخره داره پیدا میشه رنگین کمون🌈🌈
خب پس فک نکنم سودی داشته باشه اینطور نیست! 

اخه علوم پایه خیلی بازارکارش کمه من خودم میخواستم زیست بزنم که مهاجرت کنم ولی مشاور گفت احتمال نرفتن هم در نظر بگیر 

فعلا پرستاری تو همه شهرها بازارکار خیلی خوبی داره

خب علوم پایه بازارکار کمتری دارن  نظر خونوادت چیه؟

بابام گفت هرچی دولتی قبول میشی برو . گفتم که فقط به درد مهاجرت میخورن این رشته ها و تازه باید بعد هزینه ازادسازی مدرک داد ولی اگه برم ازاد دیگه اونو نداره گفت برو میدیم هزینه ازادسازی رو و دانشگاه ازادم خب شهریه داره  . ولی میدونی اگه بخوام برم قطعا باید بشینم صحبت کنم که صد در صد میذارن برم چون خانوادمون مذهبیه کلا ولی من قبلنم بهشون گفتم قصدم اخرش مهاجرته . 

مامانم ولی فک کنم با پرستاری اوکی تر باشه بخاطر موقعیت کاریش ولی خب با مهاجرتم مشکلی نداره . 

خسته از نرسیدن ها 
اخه علوم پایه خیلی بازارکارش کمه من خودم میخواستم زیست بزنم که مهاجرت کنم ولی مشاور گفت احتمال نرفتن ...

من بین فرهنگیان و  پرستاری 

اصن سر درد گرفتم خسته شدم انقد فکر کردم🥺

بابام گفت هرچی دولتی قبول میشی برو . گفتم که فقط به درد مهاجرت میخورن این رشته ها و تازه باید بعد هز ...

البته با پرستاری هم میشه مهاجرت کرد

من دقیقا قبلا تو موقعیت شما بودم و بین این دو راهی مونده بودم