2752
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست دارم اصن از اول به نیت پزشکی شرو کردم و موندم پشت  الانم خواستم برم دانشگاه ک درکنارش دوب ...

در کنارش خوندن واقعا سخته ها 

اگه خواستیم باید مرخصی بگیری

اره خب همه دانشگاها هزینه انصراف دارن غیر از اینکه مثلا اگه ازاد میخوندی بری یه رشته دیگه ازاد بخونی . فکر کنم دولتیم همین باشه اگه رشته تغییر کنه هزینه نداشته باشه

خسته از نرسیدن ها 
در کنارش خوندن واقعا سخته ها  اگه خواستیم باید مرخصی بگیری اره خب همه دانشگاها هزینه انصراف د ...

نمیدونم اخه چطور میشه خب اومدی حالا نمیخای ادامه بدی دیگه هزینتون چیه🤦‍♀️🥺

2731

خب عزیزم اونطورم که هرکی هرکی میشه . هرکی هرموقع خواست میره یه رشته بعد میگه ولش کن نمیره نمیشه که.

خسته از نرسیدن ها 

از اون طرف دانشگاه های دولتیم که خب خرج تحصیلتو دارن میدن و تو رایگان داری میخونی 

خسته از نرسیدن ها 
از اون طرف دانشگاه های دولتیم که خب خرج تحصیلتو دارن میدن و تو رایگان داری میخونی 

بله درسته 

برای بهداشت 30 میلیون گرفتن پارسال دیگه رشته های بالاتر قطعن بیشتره 

من فقط واسه هزینه انصرافه فرهنگیان دوس نداشتم برم ولی الان که متوجه شدم همه جا هزینه انصراف داره الان دیگه دعا میکنم فرهنگیان بیارم🥺🤦‍♀️

بله درسته  برای بهداشت 30 میلیون گرفتن پارسال دیگه رشته های بالاتر قطعن بیشتره  من فقط و ...

ن اینطوری نیست که بالا پایین داشته باشه سرچ کن توی اینترنت هزینشو میاره فک کنم واسه دولتی اندازه شبانه ی همون رشته و واسه ازاد اندازه ترمای مونده در نصف شهریه ثابت 

خسته از نرسیدن ها 
ن اینطوری نیست که بالا پایین داشته باشه سرچ کن توی اینترنت هزینشو میاره فک کنم واسه دولتی اندازه شبا ...

واسه ی دولتی سالی ۱۵ میلیون هست

به ازای هر چن سالی که خوندی باید هزینه داد