2752
2734

دزد دریایی ایوان بند

تاب و تب ایهام

روزای رویایی یوسف زمانی

آهنگای بهنام با نی کلا

منظومه چشمات رامین بیباک

دلبریتو کمترش کن شهاب مظفری

عطر بهار و جانم باش آرون افشار

حالیش نمیشه و یه دندم میثم ابراهیمی 

وقتی افسرده شدم،مامانم می‌گفت چشم خورده!دکتر می‌گفت بیماریه!مذهبی میگفت جنه! و من تنها کسی بودم که میدونستم تویی . . !  ..«اگر اون برای تو ساخته شده،من برای تو ویران شدم!»...
دزد دریایی ایوان بند تاب و تب ایهام روزای رویایی یوسف زمانی آهنگای بهنام با نی کلا منظومه چشمات ...

انگار دقیقا همینا رو میخواستم

واقعا ممنون😍

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام استارتر وقتت بخیر

حالت خوبه ؟

ممکنه ی مقدار درباره دروس رشته پزشکی طی هفت سال توضیح بدی؟ اینکه دروس بیشتر حفظی - مفهومی هستن ؟ ، محاسبات زیاد دارن ؟ ، از چند به بالا توی امتحانات پزشکی نمره خوب و بالا محسوب میشه ، اگه کسی بخواد از همون اول خوب بخونه نه اینکه شب امتحاتی باشه بصورت کلی روزی چند ساعت در طول ترم باید درس بخونه ؟ و خلاصه کلا اگه درباره دروسش ی توضیحی بدین ممنون میشم ازتون ♥️🙏🌹