2733
2739
عنوان

من هیچوقت از شوهرم پول نگرفتم

203 بازدید | 15 پست

من انقدر مغرورم هیچوقت از شوهرم پول نمی‌گیرم 

اون خودش میده 

منم خودم کار میکنم درآمدم خوبه 

اونم انقدر مغروره نمی‌ذاره خرج کنم 

اما میگن ازش زیاد بگیر اگر بگم بیشتر حتما میده اما غرورم نمیزاره 

چطوری غرورمو بزارم کنارررر

.‌

دیگه تو اینجور موارد غرور رو بذارید کنار 

همسرت برای تو و زندگی و رفاهتون داره کار میکنه وظیفشه

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!

خوبه شماها غرور دارید منم همیشه با دعوا باید پول میگرفتم 😢

دختری از اواخر دهه شصت 🥰💚اَللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْ‌سِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ 💚 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وظیفه شه تامین کنه نیازهاتو، به اون نگی به کی بگی، اون به تو خرج نکنه یه کی خرج کنه؟ 

دختری از اواخر دهه شصت 🥰💚اَللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْ‌سِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ 💚 
2740
با احترام  هیچ وقت این خانومایی که میگن غرورمو اجازه نمیده از شوهرم ن پول بگیریم رو درک نکردم، ...

اصلاً روم نمیشه چون اون میده روم نمیشه بگم بیشتر می‌خوام 

اصلاً اهل حسابرسی و سختگیری نیستش

.‌
وظیفه شه تامین کنه نیازهاتو، به اون نگی به کی بگی، اون به تو خرج نکنه یه کی خرج کنه؟ 

همه وضافیشو انجام میده من مشکل دارم چون داشتن استقلال مالی برام مهمه حس میکنم غرورم می‌ریزه 

.‌
2706