2733
2734
عنوان

با لجبازی بچه چطور باید رفتار کرد؟

22477 بازدید | 27 پست
پسرم خیلی زیاد شیطون و پرجنب و جوشه ودائما کارایی میکنه که خطرناکن یا کثیف کاری دارن اگه ازش بخوام نکنه عمدا میکنه ومیخنده (توضیح اینکه من خیلی صبورم و خیلی بکن و نکن نمیکنم ولی این کاراش خیلی دیگه وحشتناکن و طوری نیست که بشه ازش چشم پوشی کرد )خواهشا راهنمایی کنید خیلی خسته شدم
اگر حوصله ندارید بچه دار نشوید .بچه نیاز به حوصله و وقت فراوان دارد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم الان که پسرم دو سال و سه ماهشه خیلییییی شیطونی میکنه و انرژی از سر و کولش فوران می کنه فقط محیط باز بیرون و طبیعت آرامششو بر میگردونه. الان که هوا بهتره چند بار بردمش خاک بازی کنه عالی بود.
LilySlim Weight charts
همینطوره خیلی پر انرژیه ولی اصلا ازم حساب نمیبره و دعواش کنم بهم میخنده گاهی دوست دارم بزنمش از بس لجبازه
وقتی می بینه تو.حرصت گرفته احساس میکنه پیروز شده. باید اول خودت آرامش داشته باشی تا اون خس نکنه که تو روی خودت کنترل نداری. البته منم که انقدر شعار میدم گاهی از کوره در میرم. ولی تقصیر یه بچه پر انرژی چیه!
LilySlim Weight charts
2738
عزیزم من توی صبوری با بچه ام مثال زدنی بودم ولی وثلا وقتی توی مهمونی چاقو رو از جلوی مهمون بر میداره فرار میکنه کاری نمیشه کرد غیر از اینکه بدویی دنبالشو ازش بگیری دیگه موقعیت خطرناک گول زدن و حرف زدن و صبوری و بی تفاوتی نشون دادن سرش نمیشه مجبوووووورم واکنش نشون بدم و اونم میخنده
عه وا دماوند جان خوب چیکار کنم با چاقو .؟چی کار کنم وقتی با حالت بازی دیگرانو گاز میگیره ؟چی کاز کنم با پرت کردن لیوان ؟با این مورد آخر هر کار بگید کردم .بی توجهی .دعوا .مهربونی .صحبت. داستان اصلاااا فایده نداشت
همه اینا جنبه روانی داره خودت احتمال زیاد دعواش میکنی اعصابش خرده پویا زیاد میبینه کنترلش کن با بازی کردن باهاش اول تشویق تشویق باشه بعد تنبیه اونم بدنی نه ... جداکردن از محیطی که هست گرفتن چیزایی که دوست داره محدودش کن تلویزیون دیدنشو
الحمدلله رب العالمین ...