2733
2739
عنوان

علائم بلوغ در دختران

1864 بازدید | 63 پست

دوستان دخترم ۹ سالشه

۳۱ کیلو هست و قدش ۱۳۸

رزمی کار می کنه

حدود دو هفته است نوک سینه اش سبت و دردناک شده

تا پریود شدن چقدر طول میکشه

پروردگارا، سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک، تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم (دعای عرفه)

لاغره نسبتا و قدش نسبت به همسناش بلندتره

پروردگارا، سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک، تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم (دعای عرفه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سینه ها زود تر از بقیه اندام شروع به رشد میکنن

ولی زمان پریودی فکر کنم ۱۱الی ۱۲سالگی هست اکثرا

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
یک سال و نیم تا دو سال حداکثر 

مطمئنید؟

دخترم چون لاغر بود فکرشونمیکردم زود اتفاق بیوفته

معمولا دخترا مثل مامانشون پریود میشن مامان من یازده سالگی پریود شد منم یازده سالگی پریود شدم خواهران ...

من ۱۴ سالگی پریود شدم

2740
معمولا دخترا مثل مامانشون پریود میشن مامان من یازده سالگی پریود شد منم یازده سالگی پریود شدم خواهران ...

کی سینه هاتون جوانه زد

مطمئنید؟ دخترم چون لاغر بود فکرشونمیکردم زود اتفاق بیوفته

بله دختر اولیم و دوستاش رو دیدم 

اگر نمیخوای پریود بشه باید ببری دکتر غدد امپول جلوگیری میده 

اگر میخوای پریود بشه بازم ببر زیر نظر غدد کودک حداقل قدش خوب رشد کنه بهش ویتامین میده 

قد خودت و همسرتون‌چقدره؟

فعلا امضا ندارم
بله دختر اولیم و دوستاش رو دیدم  اگر نمیخوای پریود بشه باید ببری دکتر غدد امپول جلوگیری میده&n ...

راستش سالها پیش خواهرم پسرش رو برد دکتر غدد و گفتن نهایتش قدش بشه ۱۷۵

و الان قدش ۱۸۳ هست

در کل قد دخترم بلنده بابت اون نگران نیستم، دوست ندارم خیلی زود پریود بشه

کمتراز یک ماه 

شما همچین تجربه ای داشتید؟

مطمئنید؟ دخترم چون لاغر بود فکرشونمیکردم زود اتفاق بیوفته

مراحل رشد؛

تلارک(رشد جوانه های پس تان)

پوبارک( رشد موهای زائد)

منارک(شروع اولین پریود).

فاصله زمانی بین هر مرحله ۱/۵_۲ سال هست...

2706