2737
2734

اول یه چشمش بود الان هردو

دکتر چشم پزشک بردم گفت خشکی چشم گرفته 

قطره داده

ولی بعد دوهفته هنوز خوب نشده

باید مثل پشت بالش باشی! سرد که باشی خواستنی تری   

نه،شاید عادت کرده دیگه

امضامزیرسرت ی کم ذغال ونمک ونون خشک بزارتومشمای فریزر بزارتابالشت بخاب.دیگ کابوس نمیبینی.کابوسای وحشتناک جن وچیزای ترسناک منظورمه،این تجربه ی منه،شباساعت۳شب ازخواب میپریدم،چون توخواب میدیدم یکی باصورت وحشتناک دنبالمه یا یکی بااره برقی میبُرّه بدنمو،یاتوتاریکی جن دنبالم بود،ایناروگذاشتم زیرسرم و دیگ ندیدم.خانومایی ک زیر۲۰سالید ومجرد،براتون میخام نصیحت کنم.نزارید حسرت چیزای کوچیک ب دلتون بمونه.من مجرد ک بودم نمیزاشتن آرایش کنم.الان همسرم کاری نداره بهم ولی هرچه قدر هم آرایش میکنم بازم حسرت هست برام.انگار ک هیچ لذتی نداره،همه چی ب وقتش قشنگه.کافی شاپ برید بادوستاتون.بازار برید بادوستاتون.برید کتابخونه باهمدیگ خوب باشید.تنهایی برید گردش.عصری دلت گرفت برو پارک منتظرنمون ک یکی بیاد ببرت.برادل خودت،بروکاشت ناخن،مثلا وقتی پریودی.اگ غسل باکاشت روقبول نداری.برو دوتا موی مدل شاخ سوسکیتو رنگ کن.میبینی؟اینابرای من حسرته.خییییلی چیزای کوچیک هست.شاید براهمتون بی ارزش باشه اما برامن باارزشه.چون منع شدم.مادربزرگم منعم میکرد.نزارید حسرت چیزای کوچیک تودلتون بمونه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
حساسیت نداره  پسر من وقتی دچار حساسیت بشه چشماش رو خیلی می ماله تا اینکه چشماش ورم می کنه از ش ...

اولش میگفت میخاره

بعد یه مدت اینجوری شد

فوق العاده استرسی هم هست

باید مثل پشت بالش باشی! سرد که باشی خواستنی تری   
اره قبلا خیلی  در حد زیاد ولی بعد چشم پزشکی روزی نیم ساعت

فعلا همون نیم ساعت هم نزار... چند وقت پیش تو اخبار دیدم یه بچه ۷ یا۸ ساله انقدر با گوشی و تبلت بازی کرده بود تنبلی و خشکی شدید چشم گرفته بود. بعد تو روشنایی اصلا نمیتونست چشماشو باز کنه باید میرفت تو اتاق تاریک.حتی باهاش مصاحبه میکردن چشماشو بسته بود. البته دور از جون پسر شما. 

شما به یه دکتر چشم اکتفا نکن یه دکتر دیگه هم ببر نظر اونم بپرس... 

وزن ۷۱کیلو. هدف اول( ۶۵)🔒 هدف دوم( ۶۰)🔒 هدف سوم (۵۵🔒)
یکی پیشنهاد داد روانپزشک ببرم دارم دیونه میشم

ببین عزیزم پسر دوست منم چون خیلی زیاد و با سرعت مکعب روبیک رو حل میکرد و تبلت زیاد میدید دچار همین خشکی چشم شد و همین مدلی هر دوش رو فشار میداد به دفعات زیاد.. کار خوبی کردی که محدود کردی تایم تبلت رو .. چون چشم بچه خیره میشه و خشکی ایجاد   میشه .. قطره اشک مصنوعی استفاده کن... و خونسرد باش... تا دو هفته بعد بدون اینکه اصلا حساسش کنی و به روش بیاری.. ببین رو به بهبود هست یا نه .. بعیده تیک عصبی باشه که نیاز به روانپزشک داشته باشه .. مگر اینکه شمکا ببینی سه ماه گذشته  و از شدتش کم نشده..

توی این سایت یه نفر می گفت خشکی چشم ممکنه از سودای زیاد بدن باشه، به نظرم بهتره ببری پیش پزشک طب سنتی معتبر. 

تا زمانی که سودا غلبه داشته باشه بر بدن، هر چی هم قطره استفاده کنه، شاید بی فایده باشه. 

به دعای خیر همه ی شما نی نی سایتی ها محتاجم و سپاسگزارم اگر برای حل مشکلاتم صلوات بفرستید.   
2706