2752
2734
عنوان

بچه ی لجباز و بی قرار

372 بازدید | 40 پست

سلام مامانا...پسرم 4سالشه خیلی لجباز و فضول و بی قراره...یه جا نمیتونه بشینه..هیچ جا نمیتونم برم از دستش..‌‌‌‌‌‌‌‌‌خیلی اذیت می‌کنه.‌‌..توروخدا چیکار کنم باهاش..اصلا افسرده شدم از دستش..همش میشینم گریه میکنم

سلام درکت میکنم عزیزم

من اولش حرص میخوردم بعد که سرگرمش میکردم بهتر شد

نیاز دارن روزشون پر باشه

چندتا بازی بهت میگم 

خدای مهربونم  به تو قرصه دلم                                             لطفا تاپیک کتاب من رو تگ کنین متشکرم 🌱🌸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ناسازگاری هم داره؟

ینی مثلا ی برنانه ای دارین کنسل میشه ی جایی میخاین برین یا چیزی میخاستین بخرین بعد خیییلی بی تابی اصرار کنه یا جیغ بزنه زیادی؟

دلم میخواد روح بزرگی داشته باشم فراتر. از زمین و زمینیان....

ببرش بیرون بزار انرژیش رو تخلیه کنه تو خونه اذیت نکنه براش بازیای فکری مناسب سنش بگیر و باهاش بازی کن تا وقتش پر بشه وقتی هم پدرش اومد یه تایم خالی برای خودت داشته باش تا انرژیت برگرده

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم

بازی ها:   منچ

روپولی

دوز

توپ در سبد

بازی فکری

بازی هیالو (خیلی باحاله)

بازی هدبند (حدس بزن) برای هر سنی خوبه

نقاشی  با آبرنگ و مدادرنگی

فوتبال

شمشیر بازی

خونه سازی با چوب

ساختن مزرعه برای حیوانات با وسایل خانه سازی

اسم فامیل

هوپ

ریختن اسباب بازی در تشت آب

لگو بازی

نمایش عروسکی

کاردستی با مقوا

خمیر بازی

اسباب بازی حیوانات

پازل های درشت

توپ

ماشین بازی دزدو پلیس بازی با ماشین

ریختن اسباب بازیا توی تشت اب هم کیف میده بش

فوتبال بچگونه یک ضرب یک شوت

رنگ انگشتی

اسباب بازی فروشی بری اونجام راهنماییت میکنن

تو نت بزن :  ایده بازی در خانه  چیزای خوبی میاد

گاهی ببرش خانه بازی و پارک  تا تخلیه اترژی بشه 

خدای مهربونم  به تو قرصه دلم                                             لطفا تاپیک کتاب من رو تگ کنین متشکرم 🌱🌸
ناسازگاری هم داره؟ ینی مثلا ی برنانه ای دارین کنسل میشه ی جایی میخاین برین یا چیزی میخاستین بخرین ب ...

ناسازگاری داره...ولی مثلا بخوابم بریم جایی کنسل بشه نه نمیدونه هنوز بهونه نمیگیره فقط میگه چرا نرفتیم

بازی ها:   منچ روپولی دوز توپ در سبد بازی فکری بازی هیالو (خیلی باحاله) بازی هدبند (حدس ب ...

ممنون عزیزم از راهنماییت....ولی کلا همه جا اینجوره...مثلا امشب بردیم خانه بازی...یه ماشین بود می‌گفت هیچکی نباید روش بشینه این فقط مال خودمه...گریه کرد آبرومونم برد...

ناسازگاری داره...ولی مثلا بخوابم بریم جایی کنسل بشه نه نمیدونه هنوز بهونه نمیگیره فقط میگه چرا نرفتی ...

ببرش پیش روانشناس ولی اگ ریتالین ، کلونیدین و امثال اینا داد اصلاااااا بهش نده

دلم میخواد روح بزرگی داشته باشم فراتر. از زمین و زمینیان....
ممنون عزیزم از راهنماییت....ولی کلا همه جا اینجوره...مثلا امشب بردیم خانه بازی...یه ماشین بود می‌گفت ...

این صحنه بسیار آشناس😁 خیلی بچه ها رو دیدم اینطورن

به شوهرم میگم ما چون خودمون توی بچگی آرام بودیم برامون عجیبه😅

2706