2737
2734
عنوان

نذری برای حضرت رقیه

113 بازدید | 15 پست

ب دلم افتاده امسال شاه زرد بدم . ینی ازامساال شروع کنم و هرسال بدم و انگشترم رو بفروشم و وسایلشو بخرم . بنظرتون انجام بدم ؟؟

ولی کسی نمیدونه میخام انگشترمو بفروشم 

الحمدلله وضع مالی مون خوبه بعدا میتونم بخرم وقتی خریدمش دو تومن دادم طلا ۹۰۰بود ‌ .

مشورت میخام 

اره ببین دلت چی میگه

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوب وضعتون خوبه چرا با فروش طلا  پول نداری مگه تو کارتت؟

بنایی هم داریم . اولویت شوهرم الان قسط و قرض هاس. فک کنم دو سه تومن میشه شایدم بیشتر . نمیخام از چیزی بزنم میخام همه چی درجه یک باشه . پولامم خرج کردم . همین امروز ب دلم افتاده

منم میخوام حضرت رقیه نذری بدم پنهانی از خانواده ولی نمی دونم چی میشه بگید راهنمایی کنید🥲

سلام اسی،من خانہ دار ھستم،کش مو میبافم و اسکاج فقط ھیچی دیگہ بلد نیستم ببافم،کش مو دونہ ای دہ تومان بخدا ھرتعداد ھرجا بگید پست میکنم،ب نیت حضرت رقیہ میتونید ھدیہ بدید ب دخترا سرسفرہ ی حضرت رقیہ سہ شنبہ ھا

اسکاج15تومان ھرکدوم دوست داشتید ھرتعدا دوستداشتید بخدا پست میکنم،الھی بحق حضرت رقیہ حاجت روا بشید،اگہ کسی پیاممو دید و میتونست کمکم کنہ ممنون میشم اجرتون باامام حسین و حضرت رقیہ

2740

ایشالا که حاجت رواشی عزیزم 

نذرتو بده در حد وسعت  حالا 7 تا کاسه  یا 70  تا 

فکنم 1 کیلو برنج خورد بشه 100 تومن درجه یکش زعفرانم 200 تومن 

هل و گلاب و دارچین که تو خونه هست فقط ظرف یکبار مصرف و خلال بادوم   نمیدونم  چه تعداد میخوای بدی اونم بشه 200 بیشتر از 500 تومن نمیشه فکنم 

سلام اسی،من خانہ دار ھستم،کش مو میبافم و اسکاج فقط ھیچی دیگہ بلد نیستم ببافم،کش مو دونہ ای دہ تومان ...

ببخشید آبجی چند بار اینجا پول دادم فهمیدم گولم زدن بخدا قسم 

شما بسیار خانوم شریف با شخصیت حلال خور  و صادقی هستید اما من دیگه دلم آروم نمیگیره پس که گول خوردم تو این سایت

خدا ب زندگیت رزق و روزی فراوان بده

🖤🦢 𝑰 𝒘𝒊𝒔𝒉 𝑰 𝒅𝒆𝒔𝒆𝒓𝒗𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒅𝒊𝒆 
2706