2733
2739

بچه ها این موضوع رو مخ منه. آخه کی تعیین کرده که وظیفه کارهای خونه نظافت آشپزی و ... با خانم هاس! مگه گناه کردیم زن به دنیا اومدیم حتی تو مهمونی و مسافرت مردها درحال عشق و حال و استراحتن زنهای بیچاره درحال تدارکات!!!

عرف تعیین کرده متاسفانه 

وگرنه شرعا به عهده ی جیب اقاتونه که کارگر بگیره

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️

الان میان میگن چون طبیعت زن اینه

نه عزیزم

چون عرف به مرور اینو تعیین کرده

وگرنه وظیفه هر دو زوج ها هست

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من شاغلم

نظافت خونه با همسرمه

من اشپزی میکنم فقط اونم چون دستپختش خیلی بده😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

به مرد بستگی داره بعضی آقایون خودشون توخونه کمک میکنن وشعور دارن

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.
2740
عرف تعیین کرده متاسفانه  وگرنه شرعا به عهده ی جیب اقاتونه که کارگر بگیره

بله حتی خانم های شاغل باید هم بیرون کار کنن هم تو خونه. آقایون اگر یه کمک کوچیک هم بکنن انگار لطف کردن واقعا انصاف نیست

بله حتی خانم های شاغل باید هم بیرون کار کنن هم تو خونه. آقایون اگر یه کمک کوچیک هم بکنن انگار لطف کر ...

نه مخصوصا در حق بانوان شاغل 

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
الان میان میگن چون طبیعت زن اینه نه عزیزم چون عرف به مرور اینو تعیین کرده وگرنه وظیفه هر دو زوج ه ...

کاش فرهنگ سازی بشه همه ی مسئولیت زندگی با هر دونفره. من حتی با اینکه بار مالی زندگی فقط به دوش مرد باشه هم مخالفم

منصفانه نگاه کنیم ، وقتی خانم هم شاغل باشه باید وظایف منزل را هر دو نفر با هم تقسیم کنن ولی وقتی خانم خانه دار هستن ،خب پس انجام وظایف منزل با ایشون باشه‌ ، برای مسافرت هم باید همه افراد کار کنن.

جواب ابلهان خاموشیست
2706