2737
2739
عنوان

۱۵ روزه پریودم

488 بازدید | 12 پست

سلام 

من پریود شدم اما نزدیک ۱۵ روزه من هنوز که هنوزه خونریزی دارم کم هم نمیشه همینجوری پشت سر هم میاد مثل رود تا دیروز رنگش تیره بود اما الان رقیقه و صورتی کم رنگ اما با تیکه تیکه های قرمز تیره ،کم هم نشده که بگم داره تموم میشه پشت سر هم میاد اصلا حال ندارم هیچ کاری انجام بدم چند روزه از درسام و کلاسام عقب موندم الانم میخواستم بخونم اما هر چقدر سعی میکنم هیچی نمی‌فهمم حس میکنم مغزم از کار افتاده همش نگران درسامم همش با خودم میگم از درسام عقب می موندم هی عذاب وجدان میگیرتم اما هر قدر تلاش می‌کنم بخونم واقعا هیچی متوجه نمیشم انگار تو مغزم بتن ریختن😭

دوست دارم گریه کنم 😭

برو دکتر زنان بهت دارو میده قطع میشه راحت میشی

فعلا تو وضعیتم که خودم نمی تونم برم کسی هم نیست منو ببره دکتر 

هر چی قرص هم که می دونستن باعث میشه قطع بشه خوردم اما هیچی که هیچی دارم از استرس درسام میمیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فعلا تو وضعیتم که خودم نمی تونم برم کسی هم نیست منو ببره دکتر  هر چی قرص هم که می دونستن باعث ...

قرص ضد بارداریم خوردی؟

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
2740
می ترسم عقب بمونم  اما از یک طرف هر چی سعی میکنم بخونم نمی تونم

خیلی به خودت فشار نیار استرس حالت رو بدتر میکنه

گاهی چقدر آدم دلش برای یک خیال راحت تنگ میشود                          🙃🤍🌱
تا حالا نشنیده بودم درموردش عوارض نداره ؟؟

من متاهلم دوسه دوره استفاده کردم عوارض که اعصاب آدم بهم میریزه آهان و خب یه چیز دیگه من سی روزبعد از سقطم لکه بینی داشتم رفتم دکتر بهم قرص دوفاستون داد از شروع اولین قرص لکه بینیم قطع شد البته من تنبلی  تخمدان هم دارم اگر شماهم تنبلی داشته باشی شاید رو شماهم جواب بده البته بازم لایه پزشک مشورت کنی بهتره

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
من متاهلم دوسه دوره استفاده کردم عوارض که اعصاب آدم بهم میریزه آهان و خب یه چیز دیگه من سی روزبعد از ...

ای عزیزم متاسفم بخاطر سقطی که داشتید 

من کیست فولیکولی دارم داخل رحمم ممکنه بخاطر اون باشه 

ای عزیزم متاسفم بخاطر سقطی که داشتید  من کیست فولیکولی دارم داخل رحمم ممکنه بخاطر اون باشه&nbs ...

نمیدونم عزیزم