2733
2734

بچه ها تورو خدا بگین چکار کنم چطوری رفتار کنم شوهرم منو از پا درآورده 

از پس انجام هیییییییییییییییچ کاری بر نمیاد هیچی حالا الان تو موقعیتی هستیم که باید هزینه های ساختمون و بدیم  نمیدونم چکار کنم چه غلطی بکنم با این بی عرضه ای خدا

هر کاری بهش میگی نمیتونه انجام بده  همش خوابه عین سگ عملا یک آدم ناتوان دلش خوشه یک روز سر کار میره یکهفته بیکار یا مثلا  حتی بلد نیست یک آتیش درست کنه همیشه مثل مفت خورا لم داده مردهای دیگه کار میکنن تو بیرون رفتن هامون تو خونه که هیچی فقط روی تخت وله 

بچه ها لطفا لطفا لطفا بگید چکار کنم اگر به من بود طلاق میگرفتم ولی هم بچه دارم هم خانوادم نمیذارن بخدا بریدم ملوم نیست من زن خونه ام مرد خونه ام چی ام خسته شدم بخدا باید حرص همه چیو  بزنم خدا لعنتش کنه بحق همین روزای عزیز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من توام یاتومنی هرکاری دست میزنه خراب میکنه ادعاشم خیلی میشه فقط آبرو برای من نمیذاره حتی یه کارت ب ...

موندم بخدا دیگه خسته شدم بریدم خونوادشون خوشن راحت شدن افریطه ها

موندم بخدا دیگه خسته شدم بریدم خونوادشون خوشن راحت شدن افریطه ها

مشکل من اینه ک ادعاشم میشه گند زده ب همه زندگیمون هرچی هم داشتیم از دست دادیم ولی میگه ب هیچ کس نگو حالا همه فک میکنن ما وضعمون اوکیع 

یااگه جایی خرابکاری کنه نمیگه ب کسی ک خودم کردم یا میگه کارزنمه یا بچم 

شوهر نه ولی یه نامزد داشتم اینجوری بود میگفت ۲ ساعت فعالیت کنم باید حتما بخوابم خسته میشم داشت ۳۰ سالش میشد هنوز یه کار درست حسابی نداشت و از باباش ماهانه تو جیبی میگرفت اولاش منو با وعده و وعید و اینکه چه برنامه ای واسه ایندش داره خرم کرد اخرا فهمیدم نه این درست بشو نیس

نمیدونم قبل ازدواج شوهرت چطوری بود ولی اگه کلا سالهاست همینه امیدی به عوض شدنش نیس یه کار فقط میتونی کنی اونم جای خودش کارای خودشو انجام نده یه وقت نری سرکار یا کارای مردونه رو تو خونه انجام بدی وقتی ببینه یه کاری مونده و انجام نشده شاید مجبور بشه پاشه اگه میتونی هزینه هاتو ببر بالا مجبور بشه پول جور کنه یا شاید عجیب باشه ولی یه چیزی رو بزن خراب کن مجبور باشه بیشتر کار کنه پولش جور شه

خیلی از مردا اینجوری شدن گشاد و تنبل و خانما مجبور شدن قناعت کنن که همین شرایط رو برای تنبلی اقایون بیشتر فراهم میکنه

به نظرم اعتماد به نفسشو ازش گرفتی چون همیشه سرکوفت زدی. منم اینجوریم چون شوهرم خیلی محدودم کرده. و ...

سی سال با خونوادش بزرگ شده هر چی شده همونجا شده با من تازه این شده ک پیرم کرده 

2706