2737
2739
عنوان

باردارم پاشنه پام درد میکنه به نظرتون جنسیت بچه چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی جان توروخدا جواب بده 

توام ریزش هورمونی داشتی ؟ اخر دنبلان و نخود زدی جواب داد پزشد جاهایی ازسرت ک خالی شده بود ؟؟ ازجه روشی جواب گرفتی برا رویش ؟؟

فقط اینو بگم دنبلان  هورمونیه الان ک بارداری اصلا نزن فعلا تا بعد ک بسلامتی دنیا اوردی و شیردهی تموم شد اونوقت شروع کن 

@گلنازظ    

اسی جان توروخدا جواب بده   توام ریزش هورمونی داشتی ؟ اخر دنبلان و نخود زدی جواب داد پزشد ...

سلام عزیزم

شرمنده نی نی سایت خیلی کم میام

ریزش موی من هورمونی نیست

متاسفانه سقط کردم

هیچ روشی نتیجه نگرفتم

خسته شدم از بس دارو گذاشتم سرم همه چی را ول کردم

خوشا به سعادت هرکس که عمیقا احساس خوشبختی میکنه😔
2728
سلام عزیزم شرمنده نی نی سایت خیلی کم میام ریزش موی من هورمونی نیست متاسفانه سقط کردم هیچ روشی نت ...

ای بابا ینی دنبلانم گذاشتی جواب نداد ؟ کف سرت هم مشخص شده یا ن ؟ دنبلان موهاتو پر نکرد ؟

ببین اینی ک میگمو امتحان کن ب خیلیا حواب داده پودر نخودخام اگر نمیتونی پیدا کنی یه مشت نخودو ۲۴ ساعت خیس کن بعد قشننننننگ بکوب پره شه دوتا زرده تخم مرغ محلی و دوقاشق روغن زیتون و قدص کمر هم دوتا بزار رو گاز پوستش ترک بخوره بعد پسوتشو بشکون مغزشو پودر کن نزار سرد شه سفت میشه با دستکش اینکارو بکن بعد اینارو مخلوط کن ۲ تا ۴ ساع بزار سرت

ای بابا ینی دنبلانم گذاشتی جواب نداد ؟ کف سرت هم مشخص شده یا ن ؟ دنبلان موهاتو پر نکرد ؟ ببین اینی ...

الان عکس از سرم میزارم

دنبلان نگذاشتم

شوهرم بدش میاد

باید بزارم وقتی که بخواد بره شهرستانی جایی چند روز که خونه نباشه 

یه دنیا ممنون از راهنماییتون

ای بابا ینی دنبلانم گذاشتی جواب نداد ؟ کف سرت هم مشخص شده یا ن ؟ دنبلان موهاتو پر نکرد ؟ ببین اینی ...

چند بار باید این کار را انجام بدم

فکر کنم این مقداری که گفتید را باید نصف کنم آخه من موهام خیلی کم هستش

شما هم خدای نکرده ریزش مو داشتید 

2740
چند بار باید این کار را انجام بدم فکر کنم این مقداری که گفتید را باید نصف کنم آخه من موهام خیلی کم ...

برا یکبار استفادته . با یکی دوبار هم جواب نیده ریزشو قطع میکنه خیلیا جواب گرفتن اگه حواب گرفتی برا منم دعا کن حتما عزیزم 

فقط اینکه تخودو حسابی پوره کن ززاد گیر نکک لای موهات ففطم ب پوست سرت بزن

برا یکبار استفادته . با یکی دوبار هم جواب نیده ریزشو قطع میکنه خیلیا جواب گرفتن اگه حواب گرفتی برا م ...

چشم خدا خیرت بده الاهی

خواهش میکنم عزیزدلم 😘 هروقت خواستی عکس بذاری بگو قبلش که باشم

متاسفانه این موهای منه اینقدر غصه میخورم که نصف موهام سفید شده دیگه خجالت میکشم چیزی بزنم به سرم از بس زدم و نتیجه نگرفتم

2706