2733
2739

واقعا ناراحت میشم چند باره بهش گفتم این فحشارو بهم نگو بدم میاد اما عوض نمیشه . انگار فک میکنم براش مهم نیستم تابحث میکنیم‌ میگم از این کارت خوشم‌نمیاد،میگه برو خونه بابات. برام اصلا مهم نیست از چی خوشت میاد

خدایی نمیفهمم .گاهی اوقات خیلی خوبه باهام گاهی اوقات حس میکنم اصلا دوسم نداره الانم حالم بده از کاراش باهاش حرف نمیزنم

وقتی فحش میده چی بگم بهش

زندگی همچنان زیباست

وقتی خوبین بهش بگو حرمت و احترام رو تو دعوا ازبین نبره

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی خوبین بهش بگو حرمت و احترام رو تو دعوا ازبین نبره

اونسری بهش گفتم انگار تو ذاتش رفته این فحشا 

دلم میخواد الان خفش کنم جای خوابمو عوض کردم که بسوزونمش ولی خودم دارم میسوزم

زندگی همچنان زیباست
2731
واسه من میزنه تو سرم بعد میبوسه معذرت خواهی ولی همش همینه هی میگه دستم بشکنه باز همینه 

شما چه عکس العملی نشون میدین بعدش؟؟میزنه تو سرتون ازش بدتون نمیاد؟؟

زندگی همچنان زیباست
شوهر منم امشب بهم گفت ازت بدم میاد،ازت متنفرم ،چند بارم تکرار کرد،در حالی که باهم خوبیم ولی امشب بحث ...

منم تو تلگرام بهش الان پیام دادم تو نفرت انگیزی خوند ولی چیزی نگفت احتمالا میخواد بگه برام مهم نیستی

زندگی همچنان زیباست
2738
همه همینن باورکن خیلی ها فقط نشون نمیدن 

من نظرم اینه اگه شاغل بودیم همسرمون جرئت نداشتن چیزی بهمون بگن چون جیره خور اوناییم گرونی هم هست فشار روشونه.  سر ما منت بزارن و بخوان هرجور باهامون رفتار کنن

زندگی همچنان زیباست
یه بارم گفت بهم تکراری شدی برام    منم بعدا دو سه سال بعد تلافی کردم

منم اینسری پس تو بحثمون بهش میگن الاغِ خر

وقتی تلافی کردین همسرتون چه واکنشی نشون داد

زندگی همچنان زیباست
منم اینسری پس تو بحثمون بهش میگن الاغِ خر وقتی تلافی کردین همسرتون چه واکنشی نشون داد

نه دیگه طور دیگه بسوزون البته من این راه رو پیشنهاد نمیدم ولی من از بچگی تلافی نکنم دلم خنک نمیشه دست خودم نیست

2706