2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازارش فک کنم خوبه، ما رو که خوب تیغ میزنن، ولی نمیدونم چرا اینقدر از دماغ فیل افتادن، ارایشگرا، کراتین کارا ، اصلا اینطوری نیستنا، اینا نمیدونم چرا اینطوری میکنن. 

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.
2731
2740
گردن درد شدید و بازار فراوان و ارزان 

ارزان؟ 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

اگر بتونی مشتری جذب کنی درآمدش خوبه. باید کارت خیلی تمیز باشه. میز اجاره کنی اولش تو سالن ها که مشتری پیدا کنی. یه مقدار بازارش اشباع شده ولی اگر کارت تمیز باشه، تبلیغات کنی و بتونی مشتری جذب کنی سودش خوبه

خداوند به من نزدیکترین است
و همیشه حامی من
چرا ارزان  خدا تومن درامد دارن  حالا مهندسامون اندازه اونا در امد داشته باشن بقیش پیشکش

دقیقا منم تعجب کردم! 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
کجاش ارزانه!!!!! من یه ترمیم و ژل ساده ۲۸۰ میدم. اگر فرنج و طراحی هم باش تا ۳۵۰ میشه

طرف چقدر برات زحمت می‌کشه ؟قبمت مواد رو می‌دونی ؟هر دفعه من بازار میرم ۴ میلیون میذارم زمین 

2706