2733
2734
با دکترش مشورت کن عزیزم
‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دختدم الرژی به پروتیین داشت و شیر خشکش اون زمان یهو 3 ماه اصلااااااا نبود و من مجبور به جیره بندی بودم از 4 ماه و ده روز شروع کردم ولی نه منظم یک روز یکم لعاب میدادم دو روز نه تا 5 ماهش تموم شد دکترم گفت شروع کن وزن گیریشم بد بود
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
ولی شرایط من خاص بود چون ممکن بود بچه گشنه بمونه و وقتی بچه هیچ شیر خشکی رو جز شیرای تو تحریمو نمیتونه بخوره مجبور میشی زود شروع کنی
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
نه زوده واسه غذا
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
2740
خواهر من به خاطر اینکه از 4 ماهگی غذا خورد مشکلات گوارشی پیدا کرد.شیر گاو هم اصلااااااااا تا 1/5 سالگی ندین.خواهشا اگه دکتر هم گفت به حرفش گوش ندین.بعدا تاثیرش رو همه چی معلوم میشه. با خوردن دلستر ماکارونی اش رشته...شاید شیرتون زیاد بشه انشاالله
هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
دختر من متولد امریکاست، دکترش گفت چهار ماهش شد با سرلاک و سیب، اووکادو،موز،هلو، گلابی، سیب زمینی، کدو حلوایی، هویج شروع کن. دختر من که خیلی خوش خوراک شده و راضی ام واقعا. بجز اووکادو و موزبقیه میوه ها رو در حدی که نرم شه بخارپز کن.